Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A tükör eredeti Manta csepptükör, úgyhogy az marad, első/hátsó lökös nem ilyen lesz, a lámpával ráhibáztál, mert a lámpatestek E30-ba, de LADA 1500-ba is ugyanazok. De akkor a fényezés tetszik, ez a lényeg. Azért lesz ilyen, mert a 3.0 fekete lesz, és így a 2.2 forgalmijába feketét lehet írni, de mégse teljesen az.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem keletiek (és nem keletiek)!

Azt kérdezném én tőletek átfogóan,hogy nemtudjátok-é teljesen véletlenűl,hogy lehetne D Kadett FEHÉR indexhez hozzájutni OLCSÓN? :rolleyes:

Nehogy aztmondjátok,hogy menjek németbe,mert az már nem tartozik az "olcsó" kategóriába <_<

Link to comment
Megosztás:

A kecsói K.O.M.A-val érdemes felvenni a kapcsolatot, mert nekik van Németországban tagjuk (Kacsero, övé volt a fekete C Corsa, érdekes hátsó lámpával), és szokott nekik rendelésre alkatrészt hozni. Kecskemétről meg már érdekes úton bár, de eljuthat hozzád.

Pl. Öcsém Kecskeméten él, ő elhozza Túrkevére, én elviszem Debrecenbe, onnan meg... Na itt vagyok bajban, szerencsi kapcsolatunk már nem nagyon van, aki sűrűn megfordulna Debrecenben.

Link to comment
Megosztás:

Azon viszont én tudok segíteni, mert hamarosan ha az A... is úgy akarja akkor meglátogatom őket egy kis borkóstolás erejéig. Aki akar csatlakozhat :rolleyes:

Tegnap csapatépítésen voltam a kollegákkal nagyon jól sikerült <_< Tequlia rlz

Íjászkodtam, úgy fáj a karom, de nagyon tetszik, ha lesz valaha még lehetőségem rá, mindenképpen kipróbálom.

Ja!HOBi szépen alakul, minden rendben lesz vmi, állítólag szebb lesz mint új korában ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sanyi az a kocsi tényleg tiszta amerika.A manta viszont /ha valóban olyan lesz/ akkor besz..ás nekem is kell egy ilyen.Csak ahhoz előbb el kellene válnom...szerintem :rolleyes:

Nyuszi!

Az íjjászkodás erő sport tehát minden elismerésem a tied.Juteszembe ha esetlegességességiből meglenne az ijjász klub vezetőjének a száma akkot jövőre a talin egy nagyon exkúziv program lehetne.Mondjuk szuzuki vagy wv dísztárcsára lőni?

Roli!

Köszi a rugúkat megérkeztek.Akkor most ezeket 1 az 1-ben tehetem alája vagy kell faragni belőlük?

És köszönöm a postásoknak is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek!

Fantasztikus dolog történt velem.Visszamentem az időben na nem olyan tulsokat éppen csak 2005.11.18-ig.Hogy miért pont eddig?Hmmm...Látni akartam hogy mit álmodott egy aranyos kis Debreceni lány és hogy ezt az álmát miként váltotta valóra

Hát inkább bemásolom.A piros rész a lényeg!!!

nyuszifül

Értékelés: 5

Profil megtekintése

Barátokhoz felvétel

Üzenet küldés

Felhasználó témái

Felhasználó hozzászólásai

hozzászólás 2005-11-18 - 16:55

Létrehozva: #5

A karakán...

Csoport kép

Csoport: MOTE klubtag

Hozzászólások: 6,263

Fórumozik: 2005-03-30

Innen: Debrecen

Azonosító: 1,057

QUOTE(Hagalex @ 2005. 11. 18, 04:44 PM) *

Váááoooooooo!! Hogy oda ne rohangájak má'!!!!

Nyugtassatok meg, hogy ez a topik nem véletlen! laugh.gif tongue.gif

Jól van fődim! Csak így tovább! HA eccer hazajutok összehozunk egy rendkívűli régiógyűlést!!

laugh.gif laugh.gif Oké, mondjuk egy nagy országos opeltali keretein belül wink.gif

--------------------

Véletlenek nincsenek...

Link to comment
Megosztás:

Sanyi az a kocsi tényleg tiszta amerika. A manta viszont /ha valóban olyan lesz/ akkor besz..ás nekem is kell egy ilyen. Csak ahhoz előbb el kellene válnom...szerintem :rolleyes:

Ugyi hogy menő a Senator? ;) A Manta fényezésében pedig már tényleg biztos vagyok. A lökhárítók még kérdésesek, de minden más stimt.

...akkor jövőre a talin egy nagyon exkúziv program lehetne. Mondjuk szuzuki vagy wv dísztárcsára lőni?

Ez nagy ötlet! :D Főleg a dísztárcsa része. :P

És köszönöm a postásoknak is. <_<

A postások nevében: nincs mit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy picit nem figyelek oda (brigádbuli rulez, sofőrködés sux) és már összeírkáltok itt egy csomót. Csak így tovább! :P

Azon viszont én tudok segíteni, mert hamarosan ha az A... is úgy akarja akkor meglátogatom őket egy kis borkóstolás erejéig. Aki akar csatlakozhat <_<

Egy jelentkeződ már tuti van! :lol: :D

Nyuszi!

Az íjjászkodás erő sport tehát minden elismerésem a tied.Juteszembe ha esetlegességességiből meglenne az ijjász klub vezetőjének a száma akkot jövőre a talin egy nagyon exkúziv program lehetne.Mondjuk szuzuki vagy wv dísztárcsára lőni?

Van pár íjjászklubbos ismerősöm. Igaz, Polgáriak, de szerintem jönnének. Ha lehet, akkor inkább maradjunk a dísztárcsánál. Jó, lehet Suzi dísztárcsa. De ne a Sanyié! ;)

SzaboT, hogy állsz csajügyileg jelenleg? Találtam neked valakit! :lol:

B Corsa-ja van. Az Isten is neked teremtette! :omg: De tényleg... Nagyon eltűntek a B Corsa-sok. Nem vagy magányos néha napján?

És még az avatarja is grafikai Corsa!!! Imádom a csajt, akárki legyen! Személyügyileg nem vagyok magányos, de autóügyileg igen. Ezért is vadászok pár Corsa-ra itt a környéken. Hátha beállnak. Ha nem menne, akkor szólok nyuszinak. Kellene már indítani egy Corsa szekciót. A weblapra már volna is jelöltem. :rolleyes:

Na jó, épp befejeztem a 300 pörkölését (DivX-ből, de nagyon jó minőség), úgyhogy 5 óra alvás után (hajnal 1-kor még a bulizókat szállítottam haza, 2-kor megismerkedtem egy 10 dolláros fél decijével) bevetem magam a TV elé. Aki szeretne copy-t belőle, az jelezze. 16 óra magasságában indulok Db-be. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ad.Tomi azt én megértem hogy nem süllyedsz wv és japánautós szintre viszont azt beláthatod,hogy mégsem lőhetünk opel tárcsákra!?

Különbenis nem útálat vezérelne minket hanem a tisztelet mert hisz egy opel találkozóra beengednénk a konkurens márkák logóját.Mi ez ha nem tisztelet?Ugyanakkor ezekből a dísztárcsákból annyi van mint a szemét vagyis baromi könnyű beszerezni.Talán akad olyan bontós aki fizetz ha elhozzuk tőle. <_<

Persze az egész egy poén akart lenni,én sem gondoltam,hogy ennyire le kéne nézni a "többieket".Lőhetünk lufira is .Tudok mis párat amin frankó kis szuzu emblémák vannak

Na tessék már megint ....hiába no ezt már sosem növöm ki. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.