Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na mostmár tényleg kimoderállak titeket!!! :omg: :rolleyes: Amúgy én olyat nem mondtam, hogy mostmár nyugodjon le. Legalábbis nem emlékszem rá, akárcsak az ébresztőre. <_<

UI: De szar lehet annak, akinek van féltengelycsuklója! ;) Érdekes módon nállam ez az alkatrész sose romlik el. :D (Ezért szakad szét a diffi... :P :lol: :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Sok? Az para. De a kevés is érdekes. Egyszer a Trabimban még Túrkevén észrevettem, hogy haloványan bár, de világít a töltés visszajelző. Semmi gond, elmegy az Gödöllőig így is, gondoltam. Hááát, cifra volt a vége, de odaért. ;) Péterinél már halványodott a lámpa fénye, aztán sorra mindenről lemondtam. Isaszegnél már a fékre se léptem, mert ugye a féklámpa az 2*21W, és spórloni kell, tehát mindenhol kézifék, és közben pörgettem a motort, mert úgy még volt valamennyi töltés. :rolleyes: Aztán valahogy begördültem, de utánna már semmit sem mozdított az önindítón, még a behúzótekercset se bírta megmozdítani. <_<

Link to comment
Megosztás:

És tényleg van. Bár kevés, papíron 180 LE. És már hiányzik is a ménesből pár paci. Nem baj, lesz az még 230. :rolleyes: Csak nem ebben az autóban.

Amúgy énnekem az az egybelámpa tetszik nagyon hátul. Eszméletlen amerika! <_<

180 ló anno nem volt azért semmi ;)

Link to comment
Megosztás:

Erről Roli mester többet tudna mondani, de szegénynek sokat kell olvasni. :rolleyes: De úgy tudom Rolitól, hogy a blokk maga ugyanaz, csak a hengerfej, meg az injektor más. A hangja amúgy elég jó, de a lassan leeső, és ingadozó alapjárat miatt kicsit zavaró. Node valamiért olcsónak kellett lennie. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.