Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A szülői A Corsa is elkészült végre a főtengelyköszörülés és csapágycsere után!

Miért is kellett mindez? ;)

Szép jó reggelt!

Ma végre én is P(h)Ü-zök. Kaptam egy szatyor cseresznyét. <_< A gond az, hogy reggelire kakaót ittam és nem merem halmozni az élvezeteket. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

menj kocsival :rolleyes:

Az rosszabb, mert ott meg kell állni, kikötni magam, kiszállni, alkalmas helyet keresni (bár szerintem a végére már mindenhol alkalmas lenne, csak ne a nadrágom vagy a bokám legyen az <_< ).

Amúgy jók a témák mostanában. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát, végbélszél, és gyorsrotty már volt... Esetleg szorulás? :D

Hú, ez sokkal jobb! :P Mesélj! ;) Mi volt benne? Kolbász? Tészta? Borsó?

Nem tudom, mert összeszorítottam a fogam, hogy a sűrűje bent maradjon. <_< :rolleyes: Na jó, váltsunk témát. Endlos kedvéért kezdjünk a műtétekbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyüzemi pacallal dolgoztatok már? A konzervgyárban csíkoztam. Azt mondták, hogy van bukéja. ;) De látványra, és tapintásra is elég érdekes. Volt olyan, ami teljesen szürke volt. De én csak toltam bele a gépbe, és nem foglalkoztam a szagokkal! Ugye milyen bátor voltam? :rolleyes: Milyen boldog is az életem szagok nélkül. <_<

Link to comment
Megosztás:

az I. Debreceni Opeltalálkozó / Előzmények részébe felkerült néhány elveszettnek hitt gyöngyszem (pl Adorján Tomi és a vízforraló :rolleyes: ).

az nem is előzmény volt <_<

amúgy nézegetem én is a képeket,és hát pénteken még hófehér voltam...aztán meg........ ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.