Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Feltaláltam valamit!!! Légpárnás paplan! <_< Gondolj bele! A paplan a tested felett lebeg pár miliméterrel. Nagy előnye, hogy nyáron nem izzadsz össze mindent az ágyban, és ráadásul teljesen bio. :rolleyes: Hátrány: nos igen... az is van... a gázt önnállóan kel előállítanod, és ebben nem hiszem, hogy az ember párja megértő lenne.

Link to comment
Megosztás:

kedves Sándor,tévedsz,ezt a műszert tartalmazó Honda Integra még csak most érzi igazán jól magát :P 9000ig meg sem áll...

de az Astrának még ő is csókolommal köszön,természetesen <_< ;) :D

egészségügy,gázos témák,no komment... :lol: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

tegnap nagyon szomjas volt az Astra,13 forintot nyelt le :rolleyes:

viszont imádomm ezt a 20 fokos napsütésmentes reggelt <_<

apropó,van egy fekvő p4 atx házam táppal,valamint egy 20gb-os maxtro vinyó,mindkettő sajátom,valakinek nem kell véletlenül? ;)

Link to comment
Megosztás:

Feltaláltam valamit!!! Légpárnás paplan! ;) Gondolj bele! A paplan a tested felett lebeg pár miliméterrel. Nagy előnye, hogy nyáron nem izzadsz össze mindent az ágyban, és ráadásul teljesen bio. <_< Hátrány: nos igen... az is van... a gázt önnállóan kel előállítanod, és ebben nem hiszem, hogy az ember párja megértő lenne.

De ha ezt a gázt összegyűjtöd, akkor csinálhatsz magadnak gázos autót. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

tegnap nagyon szomjas volt az Astra,13 forintot nyelt le :rolleyes:

Nekem is kb annyit nyelt volna, de nem adtam neki csak 10-et. Kell a hely a C6-nak is. :D

viszont imádomm ezt a 20 fokos napsütésmentes reggelt <_<

Te miről beszélsz? Itt 7 ágra süt a nap!

apropó,van egy fekvő p4 atx házam táppal,valamint egy 20gb-os maxtro vinyó,mindkettő sajátom,valakinek nem kell véletlenül? :P

Még az is lehet. Dobj árakat. :lol: Esetleg adok értük 2 gömb fagyit. Az ízt te választhatod ki. ;)

Link to comment
Megosztás:

nekünk meg lefagyott az összes...az almával egyetemben... <_<

Részvétem. Akkor te ne hozzál, de Sanyi most is azt tömi!!! És sorban küldi a p(h)ü-ket! Én is akarok p(h)ü-zni!

Ja, megrendeltem a jobb gömbcsuklót a Corsa-hoz. 11e lesz az u.gy. és holnap lesz cserenapja. Közben megnézzük, hogy mely szimmeringeket kell cserélni és arra is kapok egy időpontot. Utána irány olajnyomást mérni, mert már unom a csörgő hangot. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi,a vinyó meg a fekvő p4 ház nekem is kéne! majd irjá vagy vmi,hogy mi mennyi,mer nincs gépem,oszt kéne! :rolleyes: Ha tudsz irj sms-t mer nem tom miko tok netezni!

Ja,ascona összerakva...motor benn,váltó benn,hűtő benn,fütésbox is,futómű is,fékek is

várja a festést <_<

Üdv srácok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.