Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nekem is kezdeni kellene valamit a Borbet-ekkel. No, majd a megszokott időben (egyszercsak ;)) De milyen az a szinterezett kerék?

elektrosztatikus porszórás a fémtiszta felületre, majd magas hőmérsékleten a felületre rámelegítik a bevonatot. (majdnem olyan, mint egy műanyag bevonat.)

Hali !

...

hát ez így leírva igen vicces. Ám belegondolva, hogy én is jártam így régebben, igaz még kadettal, hát ... :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

elektrosztatikus porszórás a fémtiszta felületre, majd magas hőmérsékleten a felületre rámelegítik a bevonatot. (majdnem olyan, mint egy műanyag bevonat.)

Akkor ennek neki fogok ugrani! :rolleyes: Csak még szerezni kellene két kisebb Borbet A-t, 5X120-as osztókörrel.

Amúgy a hármas bel klinikát hol találom? Holnap megyek, de fingom sincs, hogy hova. <_< Debrecent mondjuk, még megtalálom. ;)

Link to comment
Megosztás:

3as bel=Auguszta.

Móricz Zsigmond körút.

Mikor jössz? Mert nappal ráérek, és elkísérlek! ;) Hallod!!! Látod?

Hallom, látom! :rolleyes: Hát, akkor még nem akarlak zavarni. Kb reggel hét körül érek Debrecenbe. Belekalkuláltam az eltévedést is. <_< Az a körút hogy is van? Megyek a négyesen addig, amíg meg nem állok (Vasútállomás), ott veszek egy balost, és valahol lefordulok jobbra?

Különben mindegy, számban a nyelvem, csak odatalálok. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Akartok egy jót röhögni?Hát persze .No álljék itt örök tanulságul a történet melynek lényege,hogy az Opel Astra sem örökmozgó.

Történt pedig egyszer Gyurcsány király idelyében, hogy egy átlagos alföldi melós, nevezzük Lujdzsinak, az úr Május hvának második napján megkapta a földesurától a neki járó napszámot.Ekkor emberünk gondolt egy merészet és mingyán jóllakatta kedvenc astráját,hogy azzzal járhasson a napszámba hétről-hétre.Teltek a napok multak a hetek a kis astra tette a dolgát mígnem egy szépnapon kis piros lámpácskájával jelezte a mi Lujdzsinknak,hogy biza megéhezett.Áááá kibirod még pár napig-mondta Lujdzsi s azzal tovább hajtotta szekerét.Annális inkább merthisz csak Június hónap első holdtöltekor lesz újabb napszám.De eljött a nap mikoron a német ipar eme remekműve azt mondotta:Na b...meg ha nem tankolsz én nem megyek egy tapottat sem tovább, és azzal a nagy alföldi cívisváros Debreczen egyik nagforgalmú terén meg is állott.A többi fuvaros persze egyre csak dudált és szidta azt a bordó sz..rt ott elől aki miatt megállt az élet, szegény Lujdzsink meg egyre vörösebb lett a szégyentől és persze az erőlködéstől mert ugye neki kellett a vasat az itatóig eltaszejtania.Emberünk kitikkadva ért a kúthoz ahol a régi is merős kutas persze nagyot röhögött a szerencsétlenen.

Jegyezzehát mindenki a fejébe ha a piros lámpa 3 napja világít akkor az nem a kuplerájt jelzi,hanem a benzin jelentősmértékű hiányát!

Na igy volt,igaz volt ! :rolleyes:

Jó szituáció...mégjobbb,hogy a D Kadettnak nincs visszajelző lámpája,csak a mutatóra tudsz hivatkozni.Amit meg vagy elhiszel,vagy nem <_< Mikor 3 éve megvettem,azthittem van benne,és mikor már talpon feküdt a mutató,én még akkor is vártam,hogy kigyulladjon:D

De mikor parton felfelé már rángatott,akkor a part alján levő kúton inkább megtankoltam,mert gondoltam,hogy a következő lejtőn már nem fog felmenni.Azért szerencsémre jól mér,így nagyjából gondolom,mikor mennyi van benne.

Link to comment
Megosztás:

Én a multkor akkor is ideges lettem mikor tele tankoltam egy ilyen -10 ft-os kútnál és utána hidegen nem nagyon akart indulni a Corsa és az amúgy is kevés 60 lóból csak kb 36 maradt meg!!

nekem anno a kia csak 80at ment egy hipermarket benzintől...azóta meg sem fordul a fejemben semmilyen "olcsó" megoldás

OMW...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.