Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi! amik a képtárban "hamarosan törlölve" feliratúak, azok miért vannak így megbélyegezve?

Szerinted? :mellow: A tárhely véges és ezek a képek már vagy megvannak jobb minőségben vagy elég rossz minőségűek, azaz nem illenek a képtárba. Azért van fent, hogy ha valakinek kellene, akkor még most elkérheti ez eredetit.

15000, na ez űbereljétek! Aztán most megnézem, hogy miről is van szó... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

rugókat átveszem,nekem bőven elfér a garázsban :mellow:

csak szólj,hogy mikor tudod átadni

ma megmostam az autót,bár kicsit felhős,de alapvetően napos idő volt...amikor indultam volna vissza debrecenbe,akkora vihart kaptam...hogy 1 órával tolódott az indulásom...az nem is mondom hogy néz ki most a gép.... na mind1 :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elvégeztem egy kis belső rekonstrukciót a masinán.Jó Astrához illően az én kocsimról is levált a tetőkárpit és úgy lógott akár a baldahim a nászány fölött.Gondoltam nem baj majd jól néz ki autós szex közben de mivel ez utóbbi nem igazán jött össze mostanság mégiscsak elszántam magam a cserére.Ki is szereltem hamarjában a kárpitot,/ és most jut eszembe hogy egy darab fotót sem csináltam pedig a SaboT -t annyira dícsértem a debreceni honlapunkon levő BC beszerelési leírása miatt,/na mindegy majd legközelebb.Naszóval kint van a kárpit, nézegetem,hogy javítható-e de aztán egy határozott mozdulattal letépem róla a rongyot és a rajta maradt vékonyka szivacsréteget egy jópofa drótkoronggal fúrógéppel leszedtem.Na nem mintha annyira keményen ragaszkodott volna a szentem a kartonhoz csak olyan vagyány volt így leszedni.Szerteágazó ismeretségemnek hála akadt egy méterárú eladó barátnőm és nála volt egy olcsól,szürke műbőrszerű anyag aminek a hátoldala olyan gyapotszerűséggel volt bevonva.Aztán egy régi haver akinek éppen festékboltja van,tőle szereztem olcsón ragasztót és ma kiszabtam majd ráragasztottam a cuccot a kartonra.Nem tul szép viszon csúnya de nekem jó.

Az egész hóbelebanc belekerült 1800 ft-ba szemben a bontók 10 000ft-os használt tetőkárpit árával /ha van/ illetve a kárpitos, aki ugyebár erre szakosodott és van anyag nála rogyásig ,ő 20 000-ret kért volna ha elviszem neki a cumót.És még majd én is szereljem vissza ,na neeeem."Nemolyan családbúl származom én ."Hogy híres rokonomat Regős Bendegúzt idézzem.

Szóval kész a tetőkárpitom ,szebb mint tegnap csak egy nagy gondom van vele: a puha műbőrön meglátszik a tűsarkú cipő nyoma. <_<

Most biztosan azt mondjátok :"Hát ezt meg mi lelte,hogy eddig halgatott mint a kuka mostmeg szófosása van."

Nem tudom. Most ilyenem van . :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

rugókat átveszem,nekem bőven elfér a garázsban <_<

csak szólj,hogy mikor tudod átadni

Tomi ha jól tévedek holnap után én épp Pesten leszek de ha megbeszéljük érte megyek valamikor .Mondjuk szerdán egész dlelőtt szabad vagyok, úgy 12:00-ig mert utána megyünk a Fábry show felvételére.Nyugi nem szerepelni csak tapsolni és fütyülni.Nameg röhögni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hamarosan, igyekszem összeszedni a banda többségét, max ha nem akkor ketten megyünk <_<

Szia!

Majd azért szólj előtte,hogy találjak valami jó helyet...remélem jó lesz a tarcali bor is :rolleyes:

Ma amúgy féltem,hogy elveri a Hoopy-t a jég...de aztán megúszta,megúsztuk ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor hajrá Tamás! ;) Holnapután megyek Debrecenbe. Majd ha kikerülök a klinikáról, akkor valakinél otthagynám Lujdzsi rugóit.

Sanyi, csak nem gondoltad, hogy nem megyek be meglátogatni????? <_< Csak majd pontos koordinátákat kérek :rolleyes:

Berlina, naná, hogy szólok előre :D Semmiképpen sem akarok váratlan meglepetést okozni.

Link to comment
Megosztás:

Most biztosan azt mondjátok :"Hát ezt meg mi lelte,hogy eddig halgatott mint a kuka mostmeg szófosása van."

Nem tudom. Most ilyenem van . :rolleyes:

nem,egyáltalán,jók ezek a leírások,sokat lehet tanulni belőle,na meg most olcsóbb megoldást ismertettél velünk <_<

a tűsarkút meg vegyed le a csajról ;)

rugók: amint nálam lesz,kereslek

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, csak nem gondoltad, hogy nem megyek be meglátogatni????? <_< Csak majd pontos koordinátákat kérek :rolleyes:

Menjünk be mindannyian! Már előttem is van a kép, ahogy ott ülünk Sanyi ágyán, ő sört iszik (mi mást inna?), és tőlünk visszhangzik a kórterem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ámberek! Nagyon megült a topic! Csak én vagyok melóhelyen?

fülledt idő van.

épp az előbb volt itt I_S. picit dumcsiztunk.

qrva jól néz ki a kocsiján a feketére szinterezett felni.

Ja, és a poén az egészben, hogy mennyiért szinterezték neki! Asszem 2e/db-ért igazán megérte! :rolleyes:

Azt mondta, szinte bármilyen színűre tudnak szinterezni a cégnél, ahol készült.

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Akartok egy jót röhögni?Hát persze .No álljék itt örök tanulságul a történet melynek lényege,hogy az Opel Astra sem örökmozgó.

Történt pedig egyszer Gyurcsány király idelyében, hogy egy átlagos alföldi melós, nevezzük Lujdzsinak, az úr Május hvának második napján megkapta a földesurától a neki járó napszámot.Ekkor emberünk gondolt egy merészet és mingyán jóllakatta kedvenc astráját,hogy azzzal járhasson a napszámba hétről-hétre.Teltek a napok multak a hetek a kis astra tette a dolgát mígnem egy szépnapon kis piros lámpácskájával jelezte a mi Lujdzsinknak,hogy biza megéhezett.Áááá kibirod még pár napig-mondta Lujdzsi s azzal tovább hajtotta szekerét.Annális inkább merthisz csak Június hónap első holdtöltekor lesz újabb napszám.De eljött a nap mikoron a német ipar eme remekműve azt mondotta:Na b...meg ha nem tankolsz én nem megyek egy tapottat sem tovább, és azzal a nagy alföldi cívisváros Debreczen egyik nagforgalmú terén meg is állott.A többi fuvaros persze egyre csak dudált és szidta azt a bordó sz..rt ott elől aki miatt megállt az élet, szegény Lujdzsink meg egyre vörösebb lett a szégyentől és persze az erőlködéstől mert ugye neki kellett a vasat az itatóig eltaszejtania.Emberünk kitikkadva ért a kúthoz ahol a régi is merős kutas persze nagyot röhögött a szerencsétlenen.

Jegyezzehát mindenki a fejébe ha a piros lámpa 3 napja világít akkor az nem a kuplerájt jelzi,hanem a benzin jelentősmértékű hiányát!

Na igy volt,igaz volt ! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.