Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem, akkor ezek szerint még mindig nem érted! :) :)

Még mindig nem érti! :lol: Szia Mikulás! :o

Jó van na... kicsit lassú a felfogásom.... ejtőernyővel érkezett... légideszantos...a felfogásom. Bocs, de egész nap keresgéltem dolgok után a neten... meg persze ide is írogattam. :D nehogy megnézzétek mennyit. :blink:

Szóval...mikor lesz következő tali, ahol meg is alakulnánk hivatalosan?

Link to comment
Megosztás:

Sálálá-sáláláálálááááááá

Na itt vagyok ti pernahajderek, jó akkor a legközelebbi megatali egy karaoke party!!!!

ui: füldugót hozzatok :)

Fülemüle dugót múltkor kaptam Kopitól az atomerőműben Pakson... :blink: Szép zöld... :lol: De sztem nem lesz szükség rá... :)

Link to comment
Megosztás:

Na... a múltkor írtam, hogy milyen a felhozatal a lányokból nálunk... akik ott vannak lefotózva, tényleg van olyan, aki jó, de a mai, hát az azt hiszem minden pénzt megér. :)

Érdemes megnézni, milyen görbe tükre lehet:

http://media.haon.hu/naplanya/index.shtml

a 12.27.-ét nézzétek. 66. és 67. kép

Az előző leanyzó is érdekes.

Hát igen, van egy kis felesleg ott lapocka tájékon, de amúgy aranyos... :o Egyébként az asszony mit szól hozzá, hogy csajokat nézegetsz? :) B)

Időjárással kapcsolatban: itt is esett rendesen a hó. Elmentünk függönyt vásárolni, és mire kijöttünk 3 óra múlva az üzletből, már 2 centis hóréteget kellett letakarítanom az autóról...

:lol: :D azért mérget ne végy rá! B)

Nem is akartam én semmiféle mérget venni... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg nemrég Kecskemétről, jó kis ónos eső áztatta délután az utakat, de szerencsére elolvadt a főutakon.

barátnőmmel mentünk, a C3-asával, és elromlott az ablakmosó - gondolhatjátok, csapta ránk a sarat a sok kamion. mi meg törölgettük a trutyis ablakot szárazon.... :) Ja és mindenközben a barátnőm sms-t irt fél kézzel vezetve, mikozben két kamion közt lavírotunk az átláthatatlan ablakkal, aztán meg nekem kellett fogni a kormányt megt orrot fújt. :blink:

De betértünk egy szervizbe, ahol ingyé kicseréltek egy biztosítékot és kész.... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg nemrég Kecskemétről, jó kis ónos eső áztatta délután az utakat, de szerencsére elolvadt a főutakon.

barátnőmmel mentünk, a C3-asával, és elromlott az ablakmosó - gondolhatjátok, csapta ránk a sarat a sok kamion. mi meg törölgettük a trutyis ablakot szárazon.... :) Ja és mindenközben a barátnőm sms-t irt fél kézzel vezetve, mikozben két kamion közt lavírotunk az átláthatatlan ablakkal, aztán meg nekem kellett fogni a kormányt megt orrot fújt. :blink:

De betértünk egy szervizbe, ahol ingyé kicseréltek egy biztosítékot és kész.... :) :lol:

Így utólag visszatekintve marha nagy mákotok volt, hogy nem lett árok. Én meg még váltani is csak enyhén parázva mertem, mert akár fel, akár le váltottam, a seggét máris rázta... Hiába sport autó, ennyire óvatosan még soha nem mentem még a Trabival, meg apám Szutyukiával sem... Ja, és közben a négyes, az M5-ös, a 6-os és a 7-es meg körbelőve lecsúszott meg koccant verdákkal, emelkedőn visszacsúszó kamionokkal.

Link to comment
Megosztás:

Én is fellélegeztem, mikor megérkeztünk..... :blink: :)

Igazán tisztellek téged, hogy elindultál ilyen hosszú útra ilyen rossz időben. :lol:

De megérte, úgy nézem, jó tali volt 25.-én! :D

Hogy a viharba ne érte volna meg! :o Szép befejezése a 2005-ös évnek. Ezzel le is van tudva nálam a szilveszter is, 25.-ét az sem képes überelni! :)

Link to comment
Megosztás:

Így utólag visszatekintve marha nagy mákotok volt, hogy nem lett árok. Én meg még váltani is csak enyhén parázva mertem, mert akár fel, akár le váltottam, a seggét máris rázta... Hiába sport autó, ennyire óvatosan még soha nem mentem még a Trabival, meg apám Szutyukiával sem... Ja, és közben a négyes, az M5-ös, a 6-os és a 7-es meg körbelőve lecsúszott meg koccant verdákkal, emelkedőn visszacsúszó kamionokkal.

Hiába, az Opel az Opel... :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, van egy kis felesleg ott lapocka tájékon, de amúgy aranyos... :D Egyébként az asszony mit szól hozzá, hogy csajokat nézegetsz? :) :o

Az asszony hívta fel rá a figyelmem... B) Csak gondoltam megosztom, hogy manapság egyesek mire képesek azért, hogy benne lehessen az újságban. :lol:

Időjárással kapcsolatban: itt is esett rendesen a hó. Elmentünk függönyt vásárolni, és mire kijöttünk 3 óra múlva az üzletből, már 2 centis hóréteget kellett letakarítanom az autóról...

Mekkora áruház az, ahol 3 órán keresztül függönyt néztetek? :blink:

Azért kéz is kell hozzá, ami úton tartja! :) (Csak hogy fényezzem a frissjogsis önmagam B))

nono... azért a jogsid csak elméletben friss, rutinod van bőven... meg hát az opel. B)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! :)

Nálunk már hónak hire-hamva sincs, van ellenben sok eső. :)

Tegnap éjjel az eső és a köd ellenére tüzijátékoztak a városban. Hát, nem sok minden látszódott....

Mi lesz, ha szilveszterkor is ilyen idő köszönt ránk? :blink:

Jó Reggelt Neked is!

Itt hó még van mutatóba... de folyamatosan áztatja az eső... Ha szilveszterkor is ilyen lesz az idő, hát nem tudom, ki lesz az aki az utcán fogja várni az újévet, meg ki lesz az aki meg akarja majd nézni a tüzijátékot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az jó lehet!

Lehetne egy kérdés: nem tudtok olyat akinek fehér a műszerfal számlapja?Mert magamnak szeretném megcsinálni mivel a devilben 15000ft és egy kis segítség kellene.

Ha tudtok írjatok már.

:blink:

Hello!

Nagyon köszönöm,ha felrakod (akkor többen elérik),de egy kicsi probléma van.Nekem dízeles,és akkor csalni fog a fordulatszámmérő!Nem?

Luigi... majd keresünk Dízeles fordulatszámmérőt szkennelve... és akkor neked az lesz átalakítva.

De most bocsi... megyünk anyámékhoz ebédre... délután felrakom ami van, meg keresek dízelest...Jó? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végig olvastam a topicot.

1. Ha a legközelebbi tali egy karaoke party lesz, akkor nem jövök. Nincs kedvem kitelepíttetni egész Debrecent, csak mert énekelek :).

2. Szilveszterre 30 fok meleg lesz árnyékban, mert mi oda készülünk a főtérre óévet búcsúztatni és csak jóidő lehet!

3. Tegnap Miskolcon voltam, ahol tyúktojás nagyságú "hópelyhek" hullottak. Egy óra alatt 6-7cm hó volt a Corsa-n. Mire hazaértünk, eleredt az eső. Azóta esik. Megint előjött a Corsa-n a Madagaszkár-effektus. :)

Ja, eldugult a benzinszűrőm. Tegnap úgy jöttem haza Miskolcról, hogy a gázpedál 20%-át használtam csak, mert különben dadogott a járgány. Ma vettem újat (benzinszűrőt, nem Corsa-t!) és kb 20 perc alatt kicseréltem :blink: (ebből 15 perc volt, mire rájöttem, hogy hogyan kell az üzemanyag csövet leszedeni a szűrőről, mert a TIS csak annyit mondott, hogy egy KM mittoménmi szerszámmal szedjem le). Most megint "harap" a kicsike. :lol:

Link to comment
Megosztás:

SzaboT! Gratula a gyors munkához... csak sokáig bírja! Ámen!

Sziasztok! (egyébként...bocs)

Valahogy mostanában gyorsabban jár a kezem, mint ahogy gondolkodok... mire egy szöveget begépelek, már 600x bele javítok, mert valamit elütök, vagy másképp fogalmazok... stb.

Ti hogy vagytok ezzel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.