Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tudod mit Sanyi! Fék nélkül inkább te menj előttem! :D :rolleyes:

Fék nélkül, no akkor figyu, mesélek. :mellow:

Szóval tegnap Rolinál voltam (oda-vissza kis kitérővel Gödöllőre piti 950 Km), és lefektettük a naaagy gépsas alapjait. Seni-t szétkapjuk, mint bohóc a biciklit, plusz eljuttatom hozzá a törött Manta kasztnit, amivel a lakatos játszik. A Seni padlólemezét belefaragja a lakatos a Mantába, a tűzfalat hátrébb teszi. A Seni, mint kiderült, nem merev tengelyes, hanem független kerékfelfüggesztésű, tehát Speer diffi beleaplikálása gyerekjáték (és milyen véletlen, pont van Rolinál! :unsure:). Elől-hátul tárcsafék (jó nagy), és ráadásul ABS-es, tehát SENKI SEM PISZKÁLHAT MAJD A SZAR FÉKJEIM MIATT!!! :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, mi a probléma, menni én is tudtam! :mellow:

Szerintem hagyjuk a témát, mert én már itt úgy röhögök, hogy a cimbora teljesen hülyének néz. (Látszik, jól ismer. :rolleyes:)

Ja, ma megyek, veszek infraportot, aztán a Seniről dobok fel három képet. Telefonos, szóval szar minőség, de megérdemlitek, hogy lássátok. Arra jutottam tegnap, hogy felesleges lenne kipofozni, ha úgyis szétszedjük, úgyhogy egyben sosem látnátok, így csináltam róla képet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !, 27.-ével le lett modva a Net, lsaan költözünk, még van gáz, meg villány, meg egyebek, miost mobile netről vok, ha vkinek hiányoznék, nagyon jól éreztem magam a talin, bár vasárnapra teljesen kimúltam, a járkálás, meg a meleg fingathatott ki, most asszem egy ideig nem vágyok semmien közösségi programra :-)) Bár sajnálom, hogy Rolit nem láttam, de ami nem megy, azt nem aszabad erőltetni. Tudom, hogy elégedetlenek vagytok a szervezéssel, de én mint ugye korábban mondottam elég sok szervezésben voltam már benne aktív résztvevőként, és ez egyáltalán nem volt gáz. Bár azokon megfogadtma, hopgy a stressz nem éri meg. Az semmit nem ér meg. Most hátravonulok náhny hónapra az aktív klubélettől, ha nem gond, bár ha szükséges, tudok jönni személyes esti billiárdtalikra, erre-arra.

(ja és sikerült megvenni a 14-es ATS CUP-ot, úgyhjogy autótunningnak is lőttek egy időre:-))

Link to comment
Megosztás:

Ma vettem fel stopperórát a raktárból (kiderült, hogy fel van véve raktári anyagnak). Ez a kis dög még sebességet is tud számolni a beadott infók alapján. 100 kör idejét tudja feldolgozni, és ezekből számol. Most azzal játszok (meló helyett :rolleyes: ).

Link to comment
Megosztás:

Ma vettem fel stopperórát a raktárból (kiderült, hogy fel van véve raktári anyagnak). Ez a kis dög még sebességet is tud számolni a beadott infók alapján. 100 kör idejét tudja feldolgozni, és ezekből számol. Most azzal játszok (meló helyett :rolleyes: ).

elképzeltelek:

szaladgálsz az asztal körül,néha felkiáltva "igeeen,iiiiiigennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn" Jhonnys kézmozdulatokkal kísérve

:mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

elképzeltelek:

szaladgálsz az asztal körül,néha felkiáltva "igeeen,iiiiiigennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn" Jhonnys kézmozdulatokkal kísérve

:rolleyes: :mellow: :unsure:

:D Ölük a helyemen és halk pittyegéseket hallatok a kezmben lévő kis, fekete kütyüből.

Én is elképzeltem. Hülye. :lol:

Link to comment
Megosztás:

okos legyél :D

nono

Amióta én is. Tegnaptól. Úgyhogy rettegj, a két rettenthetetlen a nyomodban liheg! :lol:

szintén nono...

új seprű jól seper, de ha nagyon meghajtják, hamar tönkre megy!

:rolleyes:

Már bőven fölötte járok. Hsz-ben. :mellow: De meg mindig nem vagyok olyan pletyus, mint te vagy mackó. :lol:

;) :D én nem is vagyok pletykás

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.