Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na mi ez már itt, ni mán a kis modit, még a tojáshéj a fenekén, de már kakaskodik :unsure:

Erről egy vicc jut az eszembe:

Új kiskakas érkezik a tyúkudvarra, és elkezdi az összes tyúkot megugrani szépen, sorban.

Odaszól neki a gazda:

-Maradj már kiskakas, rossz vége lesz ennek!

Ám a kiskakas nem foglalkozott vele, és miután elfogytak a tyúkok, sorra vette a libákat is.

Megint szól a gazda:

-Maradj már kiskakas, rossz vége lesz ennek!

Ám a kiskakas nem foglalkozott vele, és miután elfogytak a libák, sorra vette a kacsákat is.

Megint szól a gazda:

-Maradj már kiskakas, rossz vége lesz ennek!

Ám a kiskakas nem foglalkozott vele, és miután elfogytak a kacsák, sorra vette a pulykákat is.

Egyszercsak az utolsó pulykáról lefordulva a kiskakas hanyatt vágja magát, és nem mozdul. Kis idő múlva egy holló elkezd felette keringeni.

Ekkor megszólal a gazda:

-Látod, látod, kiskakas, mondtam én, hogy rossz vége lesz!

Mire a kiskakas:

-Kuss legyen már vénember már majdnem megvolt! :mellow:

Tudom, SzaboT ezt máshogy ismeri. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tamás! Nagyon jó lett a gyereksarok! Le akalappal, jó válogatás.

Köszi, de ez a galéria leszerepelt nálam. Marad a Dbregio-s képtár. Abba töltöm fel a képeket. Ez túl macerás. Este kiírom a kategorizált, időrendbe rakott, mértezett képeket és bent a cégnél feltöltöm. Ha minden jól megy (azaz tényleg szabin lesz a nagyfőnököm), akkor de. föl leszek töltve a képek. Így a titánt sem terheljük le, nekem meg még van szabad helyem. Annyi, hogy véglegesre nem marad fönt mind az összes kép (arra nincs kapacitásom). Lesz egy hamarosan törölve kategória, amit majd törlök.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.