Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miiii vaaaaaaaaan????Én ezekből kimaradtam :rolleyes:

személy szerint annyi volt,hogy ugye este bulin ittam egy kicsi söröt,aztán reggel tomival molinókat raktunk,igazítottunk,padokat pakoltunk,stb,majd megszomjaztam,ittam egy azaz egy korty ásványvizet,és olyan rosszul lettem,mint állat...émelygés,stb...mintha berúgtam volna a víztől :unsure:

tomi is hasonlóképp érezte magát :D

aztán azt skandáltuk: "nemiszunkestesört,nemiszunkestesört,neeeeeeemmmiszunkestesööörttttttttttttt :mellow:

Link to comment
Megosztás:

személy szerint annyi volt,hogy ugye este bulin ittam egy kicsi söröt,aztán reggel tomival molinókat raktunk,igazítottunk,padokat pakoltunk,stb,majd megszomjaztam,ittam egy azaz egy korty ásványvizet,és olyan rosszul lettem,mint állat...émelygés,stb...mintha berúgtam volna a víztől :unsure:

tomi is hasonlóképp érezte magát :D

aztán azt skandáltuk: "nemiszunkestesört,nemiszunkestesört,neeeeeeemmmiszunkestesööörttttttttttttt :rolleyes:

A vízben lehett valami. Vagy a gyomrunkban semmi...

egyébként pedig szombat este tartottam a fogadalmamat :lol:

Én is.

Hatkor?????Alig bírtalak kirázni az ágyból!A többiekkel együtt, SzaboT volt fent, mert szegényke egy szemet sem aludt :mellow:

Azért valamicskét igen. Csak mindig felébresztett a hűtő...

Link to comment
Megosztás:

Hatkor?????Alig bírtalak kirázni az ágyból!A többiekkel együtt, SzaboT volt fent, mert szegényke egy szemet sem aludt :rolleyes:

Már aki ágyban aludt! :mellow:

Sanyi:B+

Bocsi, de hulla fáradt vagyok, tegnap reggel hattól ma éjjel fél kettőig végig vezettem. Azt meg tudod, hogy az én agyammal mit csinál a fáraccság. A szokásosnál is hülyébb vagyok ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

sztem nincs ebben semmi,ha nem akarja felvállalni,miért ne szavazhatna titkosan? :mellow:

Én felvállatam a véleményem, de így poénosabb. :unsure: Amúgy bejött a titkos szavazás poén. :D Előbb-utóbb kirúgnak, ha ilyen hagngosan röhögök a poénokon. Lehet nem az irodában kellene fórumozni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.