Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Srácok akkor a régiópénzből(ezért kérdeztem mackó a fentieket) csináltatnék repicsomagot a főtámogatóknak, ha benne vagytok, és a héten a kapott cucccokkal együtt oda is adnám.egyet, vagy egyet nem értést mihamarabb jelezzetek, mert akkor ma már nekikezdenék a vásárlásnak

Link to comment
Megosztás:

Mindkét kistámogató ideadta a támogatást, így az elemekre fordított költésem 0-ra ki van hozva.

Ami a repit illeti, egyetértek. :rolleyes:

Ha már elemek. Mivel többet vettünk, így én vennék meg azokból, ezzel is csökkentve a költségeinket. Én is jól járok, mert óccsón hozzájutok az elemekhez. Itthon szinte minden távirányító AAA-s elemmel működik.

Link to comment
Megosztás:

jóó reggelt!

végre kellemes hűvös van

az üzemanyag-órám vagy bizonytalankodik,vagy csak tényleg ennyire kevés van benne :mellow:

egyszer nem is világít,következő indításkor meg villog...mikor hogy. sok benzin nincs benne,max 10 liter,de fura.

lehet tele kéne vágni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy itt is kellemes hűvös idő van. Kicsit késve estem be. Elhatároztam, hogy papírmunkázok, abból nem lehet megmondani, hogy mennyit melóztam. Erre bejött egy jegyzőkönyv készítés... Plusz új felelősséget kaptam, mert az új főnökömet is elhelyezték. Most nincs főnököm és lehet nem is lesz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.