Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Üdv!Szép napot mindenkinek!

Nah kiderült,hogy én voltam megint a hülye!Elvittem a szakinál a kocsit olajcserére és megnézte ezt a "zaj" jelenséget!

Kiderült, hogy a sebváltómat hallom!2000 alatt ilyen alapjárattal megy!

Köszönöm mindenkinek a szakértelmét, akik segíteni próbáltak: mackosajt,telo...stb!

Píszes

Link to comment
Megosztás:

Huhhh... látom minden debreceni a talin volt aktív! :rolleyes:

Jó volt, köszönjük, jövőre ugyanitt, hibáinkból tanulva. :mellow:

Remélem az étterem tulajával valaki leül egy kicsit elbeszélgetni.Jó volt a kaja,csak állítólag nem ez lett vele lebeszélve és amit müveltek az ANTSZ örömmel megnézné szerintem.

Amúgy meg gratula hozzá,nagyon ok volt minden,csak kicsit kevesebbet idegeskedjetek majd jövöre!

Link to comment
Megosztás:

Huhhh... látom minden debreceni a talin volt aktív! :mellow:

Nem, nem, mi nagyon is aktívak voltunk még a lakásomon, megérkezett Lujdzsi, és Vascona is, és folytak a levezető intézkedések, illetve a zárófutam, az újabb feladat kiosztások, hiszen van még teendő, ugyanis a szervezés a tali után is tart még...

Köszönöm srácok a segítséget, és a türelmet. Nagyon ügyesek voltatok. Voltak hibák,amikből úgy érzem tanulunk, illetve remélem mindenki érzi, mikor hova kellett volna odatennie magát még jobban, illetve mi az amin javítania kell, ha nem akkor szóljatok,és én megmondom :rolleyes:

Az év további részére vonatkozó elképzelések megvannak, de most az utómunkálatok zajlanak. Valamikor pedig egy taliértékelő ülést is fogunk tartani.Addig is még egyszer köszi mindent, és csak így tovább

Link to comment
Megosztás:

no kérem, nekem elég sz@r napom volt.

Belefutottam egy 553kg-os, és egy 322 kg-os leszedésbe... persze párszor átpakolva a zsákokat,a helyzet nem volt túl rózsás... alig vártam, hogy hazaérjek, és zabáljak, majdnem összerogytam már. Kész vagyok.

Az ügyességis, hengerfejes, alkatrészes kiértékelő lapok ha nálad vannak Nyuszi, akkor 1x elugranék, hogy felírjam róluk a sorrendet, hogy közkinccsé tehessük (nem csak az 1-3.-at) :rolleyes:

Holnap délután ha kell, segíthetek ezt-azt ide-oda visszavinni.

Link to comment
Megosztás:

Az ügyességis, hengerfejes, alkatrészes kiértékelő lapok ha nálad vannak Nyuszi, akkor 1x elugranék, hogy felírjam róluk a sorrendet, hogy közkinccsé tehessük (nem csak az 1-3.-at) :rolleyes:

Holnap délután ha kell, segíthetek ezt-azt ide-oda visszavinni.

A weblapon lesznek fent, csak excelben dobjátok össze és küldjétek el nekem, mert úgyis szerkeszteni kell.

Link to comment
Megosztás:

Addig is elküldöm mindjárt neked az alkatrészek listáját, hogy tudd majd azt is felrakni. :mellow:

ui: képek feltöltése folyamatban?

Az jó lesz!

Nagyon az elején van. Nem akarok 500MB képet feltolni sehova, így előtte szelektálni kell. Kis türelmet kérek mindenkitől, de nem egyszerű a kigondolt feladat (vagy csak megint magasra raktam a mércét :rolleyes: ).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Hosszú nap volt a mai, de nem eredménytelen! A végeredmény: Opel Senator A/2 3.0 12V! :mellow: Gyia baba! :unsure: Roli segítségéért iszonyat nagy Thanks, nélküle, a tapasztalata nélkül belefürödtem volna a bizniszbe. Autó Rolinál, apró hibáit kijavítja, és megyek a papírjait intézni. Kicsit meleg, de ha gáz lenne, az se nagy probléma. :rolleyes: Remélem, mindenki ki tudta magát pihenni! (Mackót pedig sajnálom)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Hosszú nap volt a mai, de nem eredménytelen! A végeredmény: Opel Senator A/2 3.0 12V! :D Gyia baba! :lol: Roli segítségéért iszonyat nagy Thanks, nélküle, a tapasztalata nélkül belefürödtem volna a bizniszbe. Autó Rolinál, apró hibáit kijavítja, és megyek a papírjait intézni. Kicsit meleg, de ha gáz lenne, az se nagy probléma. :rolleyes:

Gratula! Akkor mégis most adta el a fazon?

Remélem, mindenki ki tudta magát pihenni!

Hol élsz ember? :mellow: A terepmunka lement, most kezdődik a "papírmunka". :unsure: Ja, és instrumentáááál! :lol:

Link to comment
Megosztás:

most épp próbálom bevinni az alkatrészlistát, de valahogy mindig elkószál az agyam... de musz lesz, mert kíváncsiak az emberek, hogy mik is voltak azok a bigyók az asztalon. :rolleyes:

Ha kísz, akkor kűgye átal kend, oszt tolom az internyetre, mer' nekem kípek is vannak róluk sorszámmal.

Link to comment
Megosztás:

átküldtem. Persze a te képeid sorszámai nem feltétlen ezzel megegyező sorrendben lesznek. :mellow:

Ezzel az erővel én is nevezhettem volna, mert így tényleg fogalmam sincs, hogy melyik sorszámon milyen alkatrész van. Én műszerész vagyok, nem autószerelő! :rolleyes:

Szóval képküldés után várom az új listát. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.