Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egyértelmű. Csütörtök az utolsó nagy belehúzásunk. Aztán vasárnap délig megszakadunk, majd hétfőn veregetjük a saját vállunkat, hogy "jóvóte". :mellow: Aztán kedden megfogadjuk, hogy soha többet, végül szerdán elkezdjük levonni a tanulságokat, hogy jövőre mit csináljunk másképp. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A pocakok valódiságát remélem szép lányok fogják értékelni, kézrátéttel. :mellow: De azt hiszem, hogy az enyém valódiságához nem fér kétség! :D

Kizárt dolog, S.S. versenyző, aki esélyekkel indul! :unsure:

Én meg kitöröltem mindenhonnan. Egy H.SZ. egy helyre! Irgum-burgum! :rolleyes: (:lol:)

Azt hittem ha több helyre berakom nagyobb esélye van hogy valaki válaszol is.

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem...

West Autóst "lekéstem" reggel, szóval ma nem sikerült érdemben haladni(picit jóval hosszabb lett az autószövnél tett látogatásom, és már csak 10-re értem oda.

Cserébe kollégám még meg is szerezte az elemeket, szóval most 48 elemnyi befektetésem bent van a közösben. :mellow:

Holnap reggel megyek a bontóshoz megint, meg a metától is elkérem a manit.

Bontós nem jön szombaton, olaszban lesz... új projectjének címe: Calibra Turbo 4x4 for fun! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem azért iratm csak ha valaki elolvasa végig akkor rájön hogy mi is van benne. Persze ha sörös Sanyi ki nem szedte

Csak onnan szedtem ki, ahol teljesen fölöslegesnek láttam. A villámtalik azok a mi kis találkozóink megdumálására szóló topic, ez viszont nagy balhé, tehát ott nem volt jó helyen, továbbá a Közérdekű ez+az inkább a Debrecen és környéki autósboltok, bontók, és egyéb segítséget nyujtó helyek gyüjtőhelye, tehát ott is rossz helyen volt. A szövegbe pedig csak helyesírásilag, és látványilag nyúltam bele, tehát minden benne maradt. Aki a talira akar jönni, az a tali topicot nézi, tehát a felhívásoddal, figyelemfelkeltéseddel találkozik, és ha van valamilyen különös kívánsága, akkor Pü-ben megkeres.

Én Pl majd kérném: Gloria Gaynor - I Will Survive. :rolleyes:

Azt hiszem, kielégítő a válasz.

Link to comment
Megosztás:

Ácsi!!!! Nem Karaoke! :mellow: :unsure: :D Az kellene még a jónépnek! :rolleyes: Csak szimplán, egyszer leadhatnád a buli közepén.

pontos idő,kívánt hangerő,ne mán és magas állás,hogyan keverje fel és le...

ne félinformációkat adj :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.