Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

MÁR CSAK KÉT NAP ÉS KEZDŐDIK!!!

ELŐRE IS MINDENKINEK JÓ BULIZÁST ÉS JÓ HANGULATBAN ELTÖLTÖTT 3 NAPOT KÍVÁNOK!

Sziasztok, Dj Jonny vagyok.

Én foglak titeket szórakoztatni az esti disco-n. :rolleyes:

Pár kérdést, óhajt-sóhajt még szivesen várok (pl: milyen zenét szeretnél hallani, mi a kedvenc karaoke számod, amit te akarsz elénekelni, lesz-e szülinapos, esetleg névnapos, vagy csak küldenél valakinek egy számot...)

Pénteken sörpocak verseny. Nincs titkolózás, mindent bele, éljen a sörpocak (vagy tv néző izom??)!

Remélem mindenkivel fogok találkozni a Vígkend Majorban május 25-26-27-én

Link to comment
Megosztás:

Visszakékültem! :rolleyes:

Ez gyorsan ment,még csak tegnap utaltam! :mellow:

Utalatos vagy :-))

///Johnni mindenkivel biztos, hogy nem fox talizni, Gyurcsán tesér sem aakrt, pedig szeretettel híttam. :-)) Kíváncsi leszek, ki nevez be a pocakversenyre, és ki fogja minősíteni a pocakok valódiságát, hogy az télleg sörtől van-e, vgy csalt az illető, és mondjuk az édességtől nőtt meg neki? Amúgy ezt a kérésedet írhatnád a Mote talikhoz a debrecen-talira is(errre gondoltam), mert ott többen látják, akik a talira jönnek.

Talán SöSa lehetne egy hiteles meós.

Ja és sikerült kibővítenem a honlapomat: Autótunning, egy autó személyisége Ja és ha lehet explorerben nézzétek, mer modzilla szar

Link to comment
Megosztás:

Utalatos vagy :-))

Johnni mindenkivel biztos, hogy nem fox talizni. :-)) Kíváncsi leszek, ki nevez be a pocakversenyre, és ki fogja minősíteni a pocakok valódiságát, hogy az télleg sörtől van-e, vgy csalt az illető, és mondjuk az édességtől nőtt meg neki? Amúgy ezt a kérésedet írhatnád a Mote talikhoz a debrecen-talira is, mert ott többen látják, akik a talira jönnek.

Talán SöSa lehetne egy hiteles meós.

bemásolgatam mindenhova

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi leszek, ki nevez be a pocakversenyre, és ki fogja minősíteni a pocakok valódiságát, hogy az télleg sörtől van-e, vgy csalt az illető, és mondjuk az édességtől nőtt meg neki?

Sörpocak-szépségverseny nem pedig sörpocak-anatómia lesz te embör...de rajtad esetleg tesztelhetünk ilyesmit is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi leszek, ki nevez be a pocakversenyre, és ki fogja minősíteni a pocakok valódiságát, hogy az télleg sörtől van-e, vgy csalt az illető, és mondjuk az édességtől nőtt meg neki?

A pocakok valódiságát remélem szép lányok fogják értékelni, kézrátéttel. :mellow: De azt hiszem, hogy az enyém valódiságához nem fér kétség! :D

Talán SöSa lehetne egy hiteles meós.

Kizárt dolog, S.S. versenyző, aki esélyekkel indul! :unsure:

bemásolgatam mindenhova

Én meg kitöröltem mindenhonnan. Egy H.SZ. egy helyre! Irgum-burgum! :rolleyes: (:lol:)

Link to comment
Megosztás:

én csak felvetettem a sört.... :unsure:

Én meg csak meginnám. :rolleyes:

Azt meg elhiszem, hogy itt is sokan olvassák. De tulajdonképpen mindegy is a helyesírás, és a forma amoda is, hiszen a lényeg benne van, a csicsa meg nem számít. Elvégre a fórum nem Kazinczi verseny. Pl Edlost is mindíg végig olvasom, pedig... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.