Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:blink: :)

Jól megértjük mi egymást... :D

Úgy látom én is. :o

A viccet félretéve, remélem egyetértesz velem, hogy nem állt szándékunkban megbántani Nyuszifület, csak egy kicsit elgondolkodtunk. Meg egy kicsit agymenésünk volt...tehát mindnenkitől bocs az esetleg elmebaj határait súroló hozzászólásokért! B)

Ja, és sajna megyek... szokásos esti program indul... :)

ui: SzaboT-tal beszéltem... nem megy neki a feltöltés, a képek ezért késnek. :lol: Igyekszik megoldani a problémát.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom én is. :D

A viccet félretéve, remélem egyetértesz velem, hogy nem állt szándékunkban megbántani Nyuszifület, csak egy kicsit elgondolkodtunk. Meg egy kicsit agymenésünk volt...tehát mindnenkitől bocs az esetleg elmebaj határait súroló hozzászólásokért! :o

Ja, és sajna megyek... szokásos esti program indul... :)

ui: SzaboT-tal beszéltem... nem megy neki a feltöltés, a képek ezért késnek. :lol: Igyekszik megoldani a problémát.

Persze, egyetértek veled. :)

Jó esti programozást! :blink:

Link to comment
Megosztás:

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt! :)

Gratulálok nektek a talihoz! :blink:

Én az elmúlt napokban nagyrészt rokonokkal, finom ételekkel és ilyesmikkel találkoztam.

És persze Opeleztem is egy csomót. :)

Ja, és még minsig tart a szabadságom! :lol: :D

Jó reggelt neked is!

Köszke! A hosszas előkészületnek lett az eredménye ez a tali. De meglett!

A szabidat használd ki, pihenj, opelezz, fórumozz! :o

Link to comment
Megosztás:

Na... a múltkor írtam, hogy milyen a felhozatal a lányokból nálunk... akik ott vannak lefotózva, tényleg van olyan, aki jó, de a mai, hát az azt hiszem minden pénzt megér. :blink:

Érdemes megnézni, milyen görbe tükre lehet:

http://media.haon.hu/naplanya/index.shtml

a 12.27.-ét nézzétek. 66. és 67. kép

Az előző leanyzó is érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Sziiiijjjaaa Sanyi!

Hazaértél? Minden rendben? Szigszalag tuning?

ui... bakker átléptem a 600 hozzászólást! :)

No, akkor gratula a 600-hoz, bár a 601 jobban hangzik :) (Trabi rulez :blink:) Az utam kalandos volt, mondhatni izgalmas... Faros autó, szakadó hó, nyári gumi, magas alapjárat... Csoda, hogy egyszer sem pördültem ki. Viszont az út két oldala tele mindenhol...

Link to comment
Megosztás:

Miért, az is lehet, hogy titokban egy kórusban énekel...

Igazad van... majd úgyis jön, és megmondja a "tutit".

Sálálá-sáláláálálááááááá

Na itt vagyok ti pernahajderek, jó akkor a legközelebbi megatali egy karaoke party!!!!

ui: füldugót hozzatok :blink:

A Mikulást, a Jézuskát, vagy aki hozta? :D

Hát ha az volt a Mikulás, vagy a Jézuska, aki hozta, vagy azt látta aki a Mikulás, illetve a Jézuska, akkor igen :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sálálá-sáláláálálááááááá

Na itt vagyok ti pernahajderek, jó akkor a legközelebbi megatali egy karaoke party!!!!

ui: füldugót hozzatok :)

Hát ha az volt a Mikulás, vagy a Jézuska, aki hozta, vagy azt látta aki a Mikulás, illetve a Jézuska, akkor igen :lol: :D :o

Jajaj...lebuktunk. :)

De az ucsó mondatod valahogy nem értem. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.