Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

üdv nem tud valaki Böszörményben vagy Debrecenben egy Castrol márkaboltot?Már nincs időm netről megrendelni! :rolleyes:

Én úgy tudom, az össze opleboltban kapsz Castrol olajat, mivel opel gyári olaj, cvagyis a javasolt utántöltésre. De van egy kimondottan olajakkal foglalkozó cég a nyíl uccán, egész a templom felé, ha jól emléxem.

ne mán emberek, nekem így jobban teccik a fórum, d######a lett, utálatos, hogy full kék volt minden, így több szín harmonizál egymással. Úristen mit álmiodtam ma. Gyerekkoromban csinálam terveket trabandtból, kispolskiból monstert, de nagyon precízen, mint egy mérnöki rajz. Most meg egy srác, akit mellesleg utálok elvitte tudtom nélkül bullt, és csinált belőle egy állat gépet.meghökkentő. Pont oasmit, amit szeretnék, de ez a végleges kép még eddig nem jelent meg bennem.

/....Hühh mit találtam

Link to comment
Megosztás:

betépett jó reggelt :mellow:

mcprof,a legtöbb autósboltban kapható Castrol olaj :D

Corsika,várunk nagyon,régen láttunk már! aztán nem minden díjat elvinni :rolleyes:

Endlos,rajtad már meg sem lepődök,veled mindig történik valami meghökkentő :unsure:

az új fórummotort még szoknom kell...

Link to comment
Megosztás:

Mai hírek: készen vannak a pólók, és egyebek, ma megyek értük, majd meglátjuk milyen lett.

A majorba csütörtökön mehetünk próbálni, de a pályát vissza kellene majd bontanunk biztonsági okokból, és majd péntek délelőtt visszaépítjük, molinózás mehet csütörtökön.+ a panoráma útnál kaphatunk még egy reklámtáblát is, ha szükséges.

Terveim szerint csütörtökön megyünk a magichez, hifihez, Hortobágyra és a majorba.

Tv-sek kilőve, nincs már kapacitás rá :rolleyes: Egyelőre ennyi

Link to comment
Megosztás:

Majdnem Opellel mentem volna csütörtökön, de Rolira halgatva várok vele jövőhét hétfőig. Nagyon úgy néz ki, hogy veszek magamnak egy 3.0-ás Senator A-t. Aztán az 1.4-el vagizókra csak ránézek, és annyit mondok: Cö-cö... :mellow: (Egyébként kösz a szombati fuvart :unsure: ;))

Amúgy fehér, tavaly lakatolva volt (kiváncsi vagyok rá hogyan), benzin/gáz üzemű, gyárilag 181 LE (ezen könnyen lehet javítani :rolleyes:), manuális 5 sebességes váltó, műszaki augusztus közepéig. Szerintem a biztijét be lehet szorítani hobi kategóriába (egy évre szerintem 20-ból kihozható cirka 70 helyett), átiratás nyista, mivel üzembentartóival megoldható a biznisz.

Ha ez összejön, akkor nagyon boldog leszek, mert a Manta 2. projekt motor és váltó akadálya ezzel le is lenne tudva, és amíg épül Manta 1, addig van egy mászkálós autóm (kis fogyasztással :D :lol: :lol:), így nem kell mindíg a Suzukit elkérnem.

Link to comment
Megosztás:

az 1.4-el vagizókra csak ránézek, és annyit mondok: Cö-cö... :unsure:

szíjjá le egy vagon niggert :D :lol:

amúgy nem tűnik rossznak...majd Anti meg Gelko biztos segít,ha akármi lenne...benzin-gáz meg hatótávot is biztosítana :rolleyes:

biztosítás egy évre 20????? nekem negyedévente majdnem annyi :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Mantára évente 11500, mert 1600 ccm (és szégyenemre nem tud annyit, mint Demo 1.4-es Corsája :mellow:). Ebből gondoltam, hogy 20000 alatt megúszom.

Az a bibi (és nem Bebi), hogy az ipse sűrgősen adná el. Tehát lehet, hogy hétfőn már árnyékra vetődöm. Viszont Roli annyira ismeri a 3.0-t, hogy az ő szakértelme számomra elengedhetetlen. Gondolj bele: belefutok egy szar motorba, akkor ott már egy szimpla gyűrűzés is 1.5-szer annyi píz, mint egy normális motornál. Így inkább csússzak le róla, minthogy belefussak. Ja, amúgy a vételár 80000 Ft. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.