Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jó reggelt!

majdnem elfelejtettem beköszönni...nemrég bemutatták az új kollegát,aki vált a helyemen...kicsit szar érzés,még ha csak egy irodával arrébb fogok dolgozni a továbbiakban...

SzaboT! több dologban is beszélnünk kéne,az egyik PDA-val kapcsolatos,itt pihen nálam egy Compaq iPAQ cucc,nem mai darab,de gondolom te fel tudsz majd homályosítani a működésével kapcsolatban :rolleyes: Windows PocketPC 3.0 vagy mi az oprendszere :mellow:

Link to comment
Megosztás:

el is felejtettem mesélni az egri dolgozói napokról :lol:

idén a sport került előtérbe.bár kevés embert mozgatott meg,pláne mivel gyakorlatilag ebéd után voltunk...

eléggé tériszonyos vagyok,de valahogy mégis megfogalmazódott bennem,hogy falat kell másznom :mellow:

íme a bizonyíték :unsure:

P5173078.jpg

kívűlről nézve nagyon könnyűnek tűnik,de rájöttem hogy: 1.kis kezednek és lábadnak kell lennie,hogy rendesen tudj kapaszkodni, 2.ne legyél 100 kiló :lol:

de nagyooonnnn jóóóóóóóóó :rolleyes:

viszont egymás után csak háromszor tudtam mászni,utána egyszerűen annyira elfárad az ember ujja,hogy nem bírja többször.

egy élmény volt :D

Link to comment
Megosztás:

amikor leestél esetleg, nem rántottad el a fickót, aki tartott? :lol:

nem estem le :lol: :P

de nem lemászni kell,hanem eltávolodni a faltól,belekapaszkodni a kötélbe,és leenged.

namármost :rolleyes: amikor hab testem elkezd zuhanni.... :mellow: :unsure: első leereszkedésemkor egy pillanatra könnyű lett a kötél ;) :D ;)

de semmi baj nem történhetett volna,karabinerek százai garantálták biztonságomat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.