Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Végre valaki aki nem alszik....rajtam kivül!A többiek buliznak én meg melózok... na szép!

Jaja, én nemrég érkeztem vissza a szállodámba itt Stockholmban egy kollégákkal töltött "rák party"-ról... Ettünk jó kis rákocskákat, meg palacsintát, meg tortát, meg kesudiót meg még sok mindent... :mellow: Ja meg ittunk is sok mindent. Hajaj, lesz itt még streetracing a gyomorban... :rolleyes: Egy kolléga szülinapját ünnepeltünk egyébként.

Link to comment
Megosztás:

A másik tanácsadó én voltam és ez a kopogás nálam is megvolt. Nálam sem csinálta üresben, de én is az olcsó (és amúgy is "kötelező" vásárlás utáni dolgokkal kezdd). Első körben mindenképp olaj-, olajszűrőcsere. Sőt, ha olaj, akkor a váltó olaját is megnézetném. Ha nem volt, akkor vezérléscsere is, mert - és itt nem a szervizeseket akarom megbántani - láttam már karón varjút és én amúgy sem bízom senkiben.

Az Opeltali P-Sz-V lesz, szombaton sem tudsz legurulni? Nem kell annyit tanulni, még a végén jó jegyet kapsz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hááát ezzel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Sztem ha csak úgy berakod a gyári helyére, és nem oldod meg a korrekt friss levegő beszívást, max az autó hangja lesz morgósabb picit, és így "mentális" plusz lóerőket ad... :mellow: Sztem ilyenkor bizonyos helyzetekben az autó jobban teljesít a gyárival, ha nem mindig... De lehet, tévedek.

Másnak mi a véleménye? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A másik tanácsadó én voltam és ez a kopogás nálam is megvolt. Nálam sem csinálta üresben, de én is az olcsó (és amúgy is "kötelező" vásárlás utáni dolgokkal kezdd). Első körben mindenképp olaj-, olajszűrőcsere. Sőt, ha olaj, akkor a váltó olaját is megnézetném. Ha nem volt, akkor vezérléscsere is, mert - és itt nem a szervizeseket akarom megbántani - láttam már karón varjút és én amúgy sem bízom senkiben.

Az Opeltali P-Sz-V lesz, szombaton sem tudsz legurulni? Nem kell annyit tanulni, még a végén jó jegyet kapsz! :rolleyes:

Hát lehet hétvégén benézek!De pénteken biztos lesz írásbeli érettségim (mivel megnéztem :mellow: ).Közgazdaságtan abból meg kell a jó jegy!Remélem az olajcserével meg fog szűni a zaj!Castrolt ajánlottak nekem!Ezután meg sportlégszűrő ha minden jól megy!

Link to comment
Megosztás:

Másnak mi a véleménye? :rolleyes:

szeva!

nekem volt fent direktszűrő egy rövid ideig,z14xep motoron. 2500-3500 között szép mély hangja volt,de felette nem volt jó,nem tetszett egyáltalán,ezért le is vettem róla.teljesítményben,egyéb paraméterekben nem vettem észre változást.

ha tudsz kölcsönkérni 1-2 napra,akkor rakd fel,és próbáld ki,ha pedig tetszik,akkor vegyél csak.és ha teheted,márkásat! K&N például.

Link to comment
Megosztás:

szeva!

nekem volt fent direktszűrő egy rövid ideig,z14xep motoron. 2500-3500 között szép mély hangja volt,de felette nem volt jó,nem tetszett egyáltalán,ezért le is vettem róla.teljesítményben,egyéb paraméterekben nem vettem észre változást.

ha tudsz kölcsönkérni 1-2 napra,akkor rakd fel,és próbáld ki,ha pedig tetszik,akkor vegyél csak.és ha teheted,márkásat! K&N például.

Ha már direkszürő,akkor csakis olyat,ami a gyári helyére megy be,annak van értelme,de az olcsó 5000Ft-os kategória felejtős!

Link to comment
Megosztás:

Ha már direkszürő,akkor csakis olyat,ami a gyári helyére megy be,annak van értelme,de az olcsó 5000Ft-os kategória felejtős!

nekem pont ilyen olcsóbb volt,a légszűrőház tetejét levettem,és magába a dobozba ment bele a cucc.

gondoltam,ha bejön,akkor nézek vmi típussepcifikus cuccot. de olyan béna hangja volt fordulaton...

Link to comment
Megosztás:

szeva! úgy látom megy a meló :D

a víg-kend után mentünk az opelhez,a szervíz már zárva volt,de andi elég hosszasan eldumált bent,többet között a motéról is.

mi meg kint a parkolóban csinátunk ezt-azt,szabot szerintem nem mutogatja többet nekünk a spéci ablakmosóját :rolleyes: :mellow:

utána átmentünk az EW-hez,én onnan léptem még haza a cuccaimért,a többiek bementek,de mire én már elindultam haza,pont láttam őket is a parkolóban búcsúzkodni,vagy ilyesmi. ez kb fél háromkor lehetett. nagyjából ennyi :unsure:

te időben beértél? :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaaaa hogy betétszűrő :rolleyes:

így már értem.

én ennek úgy igazából nem látom sok értelmét,bár próbálni még nem próbáltam.akkor inkább a gyári papír :mellow:

Losi anno az astrában kipróbálta a simota gagyit,a papírt és ezt is!

Ez a fajta volt az,ami ért is valamit,mivel ez tényleg több levegőt ereszt be,de nem szívja be annyira a motor által felmelegített levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Losi anno az astrában kipróbálta a simota gagyit,a papírt és ezt is!

Ez a fajta volt az,ami ért is valamit,mivel ez tényleg több levegőt ereszt be,de nem szívja be annyira a motor által felmelegített levegőt.

és konkrétan mit ért?

ha valami érdemlegeset,lehet egy próbát megérne nekem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és konkrétan mit ért?

ha valami érdemlegeset,lehet egy próbát megérne nekem :rolleyes:

Hát nem csak a hangja lett jobb tőle,hanem valamicskét tényleg jobban is ment.

A próba drága játék lesz,mert kb 15-20E között van az ára,mondjuk nem is vélelten ennyi,ez nem gagyi.

Most Coupe C20XE kapta meg ezt a szürőt,esetleg ő tud még nyilatkozni róla.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem csak a hangja lett jobb tőle,hanem valamicskét tényleg jobban is ment.

A próba drága játék lesz,mert kb 15-20E között van az ára,mondjuk nem is vélelten ennyi,ez nem gagyi.

Most Coupe C20XE kapta meg ezt a szürőt,esetleg ő tud még nyilatkozni róla.

hangja??? betétszűrőktől még nem nagyon hallottam hangot :rolleyes:

azt tudom,hogy nem olcsó,viszont a 15-20 ezer kicsit megdöbbent,bár a K&N biztos kerül ennyibe :mellow: (nekem ilyen 10e ft rémlett betétszűrőre...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.