Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

A képek feltöltése folyamatban, csak valami gond van a netemmel. Amint feltöltöttem a képeket, már linkelem is be őket, ígérem!

Várjuk Őket! Meg a Nyuszifül féle képeket is!

Ahogy olvasom, akkor már értem miért volt olyan ismerős az a társaság... :blink::D ...akik megnézték a kocsit.

Igazán beugorhattatok volna, nem volt nálunk senki, csak épp anyósék, meg anyámék, meg nővéremék...szóval, épp tök üres volt a lakás... még 4 ember elfért volna... simán. :)

Szóval várom a képeket! :)

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem haragszik érte egyikőjük sem, hogy engedély nélkül teszem fel ide.

Szóval ez itt Corsika autója :)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/051226/Ope...ltoltes.hu_.jpg

Ez pedig SzaboTé :lol:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/051226/Ope...ltoltes.hu_.jpg

Azt hiszem a többi autót már láttuk

Szerintem nem haragszanak meg...mivel elég kis méretben jöttek be a képek, így nehéz felismerni :blink: . Nagyobb van? Ja, meg több? :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval kicsit amerikanizálva írtál... :) Mi lesz velünk MAGYAR-okkal? :blink:

Azé nincs harag? :lol:

Persze, semmi gond, csak hívők közül sokan nem szeretik ha Jézuskának emlegetjük és ajándékosztónak tüntetjük fel, csak emiatt gondoltam másképp írni.

De egy szó mint száz, nagyon örültem neki, és tök jól mutat a kocsiban :)

Link to comment
Megosztás:

Persze, semmi gond, csak hívők közül sokan nem szeretik ha Jézuskának emlegetjük és ajándékosztónak tüntetjük fel, csak emiatt gondoltam másképp írni.

De egy szó mint száz, nagyon örültem neki, és tök jól mutat a kocsiban :blink:

Most esetleg a ...hanuká-sokra gondolsz?

Ma már ökumenikus világban élünk, igaz vannak szélsőségek, de aki ezt sértésnek veszi...hát azzal úccsem tudunk mit kezdeni.

Beszéljünk másról... Hogy telt a délután? :)

Link to comment
Megosztás:

Beszéljünk másról... Hogy telt a délután? :)

Nem túl jól, majdnem frontálisan ütköztem, és a család meg bent ült a kocsiban, a részletekről nem akarok beszélni, jól vagyunk ez a lényeg.

Milyen fura, hogy holnap nem kell mennem dolgozni, alig hiszem hogy itt van egy csomó szabadidőőőőőőő :blink:

Link to comment
Megosztás:

És mire fogod használni ezt a rengeteg szabadidőt? :)

Pihi?

hmmm, most nézem csak, nem is olyan sok idő

28-án villámlátogatás Szolnok megyében, aztán másnap gondolom kipihenem a fáradalmakat :) , aztán 30-án este buli....31-e meg már évvége

Ja és közben még lesz valami céges buli is valamikor :blink:

Link to comment
Megosztás:

hmmm, most nézem csak, nem is olyan sok idő

28-án villámlátogatás Szolnok megyében, aztán másnap gondolom kipihenem a fáradalmakat :) , aztán 30-án este buli....31-e meg már évvége

Ja és közben még lesz valami céges buli is valamikor :blink:

huh...így már nem is olyan sok szabadidő... Céges buli??? akkor csak nem olyan rossza az a cég! :) :lol: :D :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.