Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Üdvözletem küldöm a túrkevei könyvtárból! A szombat délelőtt nekem csodás, de ráérek egész nap, tehát soffőri állást egész napra vállalni tudok! Feltéve, ha a kishölgy nem szégyelli a Suzuki anyósülését. :mellow:

:rolleyes: Lehet egy kölcsönsuzival fogok közlekedni...mostanság

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akkor szégyenről szó sincs! :rolleyes: De ha addig nem jönne össze, akkor a felajánlás még áll. Ja, két hete Fehérváron pizzáztunk Rolival. Jó volt látni nagyra nőtt barátomat, jól eldiskuráltunk. Sajnos sietett haza, és a rendőrökkel is meggyűlt a baja, ezért a sörözés elmaradt, de azért jól éreztük magunkat. Ja, Andi, a háromnapos belépőmet szombaton személyesen adnám át. Utalás családi okok miatt zűrös. Ha érdekel, majd elmesélem. Na csá, innen megyek, mert baromi lassú a net. Vissza akartam olvasni cirka negyven oldalt, de iszonyat lassan haladok. Csá, szombaton találkozunk, addig még telefonálok!

Link to comment
Megosztás:

Lemondtuk a netet, mivel költözünk lassan kifelé, úgfyhogy 1 hónapon belül ki leszek itt kapcsolva, szal ha nem lennék, akkor csörögjetekegyet rám, (nem veszem fel, csak tudom, hogy netre kéne jtuni) van msá lehetőségem is, csak nem ennyire kézenfekvő, mint ez. Nyuszi, ha kell vmi segíteség, akkor kérlek csörrenj rám egyet. Akinek nincs meg a száma, azt meg visszahívom.

Link to comment
Megosztás:

Sajna meló, de még nincs lejátszva a főnökkel, azért mondtam le mert nem tudunk pontosan semmit, ráadásúl külföld ha mégis eltudok menni akkor legyen meglepi! :rolleyes:

Már értem! Te akarsz lenni a meglepetésvendég! :mellow: Azért remélem sikerül eljönnötök!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.