Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

'reggelt!

úúútáálommmmm a melegettttttttttttttttt

úgy látom itt is zajlott a munka :lol:

van is erről egy sztorim,másodállásban egy helyi vállalkozónál csinálom a vízszámlákat (óraállásrögzítés,számlanyomtatás,és mindenféle adminisztrációs dolog),és a számlák leporellóra készülnek.namármost nem mindig szeret magától hajtódni,és kézzel kell neki segíteni.de hajnal 5-6 körül ugye ez nyilván nehezen megy,pláne ha az ember úgy elalszik mellette,mint én :rolleyes:

bejön anyám,hogy hajtogassam,mert igencsak felhalmozódott a kupac (kb 50-60 oldal lehetett).

én mint ügyes kisfiú,megfogtam a kupacot,és mintha felráznám a párnámban a tollat,szép galacsint csináltam az egészből :mellow: :unsure: :D

reggel amikor felkeltem,nem emlékeztem semmire,csak furán néztem,hogy mi ez a kupac :lol:

azóta jobban figyelek ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem mindegy, mert nem az éjszakázást pótlékolják, hanem a műszakolást. :rolleyes:

no,itt ez nem úgy megy,régebben fater volt az ügyvezetője a cégnek,csak lemondott,de nekem mondták,hogy csináljam,tudom mi hol miért stb van

nem akarok számokban beszélni,de két nap melóért a jelenlegi fizum kb 70%-a nem rossz :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hallotátok hogy Nyuszi karambolozott?

Szerencsére nem sérült meg de a kocsi szinte totál kár.

Megkérnék mindenkit, hogy amiben tud segítsen neki.

Nem lehet túl könyű egy rendezvény szervezése közben neki.(persze semikor nem jó de most pont nem hiányzott)

üdv:Dj Jonny

Link to comment
Megosztás:

Nah... én jelentem, csak dolgoztatok az autószövvel. :rolleyes:

volt pofám megreklamálni, hogy a csomiajtó bal alján megrepedt a festék... vastag gitt miatt.

lecsiszolták, alapgittelés megvolt. Holnap csiszi, finomgitt, festési előkészület, na meg a lökös is ki lesz javítva.

holnap után festik is. Ez így egy szentistvánomba fog kerülni. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hallotátok hogy Nyuszi karambolozott?

Szerencsére nem sérült meg de a kocsi szinte totál kár.

Megkérnék mindenkit, hogy amiben tud segítsen neki.

Nem lehet túl könyű egy rendezvény szervezése közben neki.(persze semikor nem jó de most pont nem hiányzott)

üdv:Dj Jonny

nem,nem hallottuk....

visszaolvashatnál néha :rolleyes:

mackó,szentistván?????? :mellow: hát akkor mondhatni jól jártál...bár az ilyennek soha nem örül az ember...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.