Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sima opeles is jó, de ha van klubos az is

Én a szélvédőmatricámat biztonság kedvéért félre raktam, ha kell esetleg útközben vkinek, én eddig egyszer vettem volna hasznát. (annyiszor voltam a városban azóta). Egyébként ezzel a szórólapozással nem féltek, hogy megjelenik vagy 500 ember? Én személy sezrint be vagyok rossanva tőle. Bár inkább a távoli tagok jönnének el. (gondolom ezzel nem mondtam újat) Küldök mélt nyuszi.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na most melyik matricára gondolsz Endlos?

A szórólapozás meg szerintem egyértelmű, hogy miért van. A tömegtől én is megijedek, de ha jó buli lesz, akkor tuti jövőre is csinálunk. :D

a hadak útját megjárt szélvédőmatricára,szerintem :rolleyes: :mellow: :unsure:

tömegtől miért ijedtek meg?????? szerintem gyakoroljatok a 31es buszon ez esetben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok egyik este ha más nem msnen meg kellene vitatnunk a dolgokat.Ma este nálam kilőve, mert egy lehetséges tagjelölttel és HOBI tesóval találkozom :rolleyes:

egyrészt a szavazás eredményét, másrészt a talival kapcsolatos dolgokat. Egy hét maradt amit aktív szervezésre lehet fordítani.ÉS sok a teendő

Link to comment
Megosztás:

Srácok egyik este ha más nem msnen meg kellene vitatnunk a dolgokat.Ma este nálam kilőve, mert egy lehetséges tagjelölttel és HOBI tesóval találkozom :mellow:

egyrészt a szavazás eredményét, másrészt a talival kapcsolatos dolgokat. Egy hét maradt amit aktív szervezésre lehet fordítani.ÉS sok a teendő

hobi tesóval máskor is találkozol,nem? :unsure:

msn esténként nekem többnyire ok,személyesen perpill nem,mert valószínűleg gyomorrontásom van :rolleyes:

a matricára viszont nem mondtál semmit,milyen kell akkor...

Link to comment
Megosztás:

hobi tesóval máskor is találkozol,nem? :mellow:

msn esténként nekem többnyire ok,személyesen perpill nem,mert valószínűleg gyomorrontásom van :rolleyes:

a matricára viszont nem mondtál semmit,milyen kell akkor...

Zöld színűvel ritkán...s ez most nagyon úgy tűnik....iker....

matrica:a klubos nem a legjobb, de ha nincs más, elfogadom, max visszaadom, ha nem jó.

Link to comment
Megosztás:

de ha esetleg konkrétan leírnád milyenre gondolsz...mert az alapján,amit tudunk,lövésem sincs milyen kellene...

és azt sem említetted,hogy másik ZÖLD ASTRÁS embörrel találkozol. zöld meg elég sok van mostmár :unsure: :mellow: tömegcikk,mondhatni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez nem felhajtás... :rolleyes:

csak ha nem írod körül mire gondolsz,mi honnan tudjuk??így hogy segítsünk?

Nem nekem kell, és csak egy matricára gondoltam, amire rá van írva opel, vagy ha nektek maradt ki klubos akkor az, mert legalább eggyel több autón lettünk volna reklámozva, ha sikerül meggyőznöm az illetőt :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem a debreceniekhez: Sörös Sanyival nem tudjátok mi van? Jó ideje nem láttam már itt a fórumon :rolleyes:

addig jó míg csendben van :unsure:

egyébként ha jól tudom,fehérváron van már,manta felújítva.

de a többiek ha jól sejtem többet tudnak róla,mint én :mellow:

Link to comment
Megosztás:

eddig ezt nem így láttad,hogy legalább egy autóval többen lettünk volna reklámozva :rolleyes:

azt pedig hogy nem neked kell,szerintem zsolti a béka is tudta eddig is

Te Tomi kívánom neked, hogy egyszer vki rád is úgy rádszálljon, mint ahogy te szoktál másokra :-PP És akkor majd nem győzöl mindenkitől bocsánatot kérni, remélem, tőlem is a matricás ügyben. Ez ilyen lelki terror szerű valami, najó, de ez most nem időszerű ide írnom, de azért télleg kívánom :-))

Link to comment
Megosztás:

Te Tomi kívánom neked, hogy egyszer vki rád is úgy rádszálljon, mint ahogy te szoktál másokra :-PP És akkor majd nem győzöl mindenkitől bocsánatot kérni, remélem, tőlem is a matricás ügyben. Ez ilyen lelki terror szerű valami, najó, de ez most nem időszerű ide írnom, de azért télleg kívánom :-))

te pedig jó lenne ha tartanád magad ahhoz,amiben anno megegyezett a csapat...

ha neked ez ennyire kis dolog,akkor nem értem miért kellett feltétlenül átadnod,és kifizettetned VELEM az ÖSSZES matricát...(de szó nélkül megtettem,mert úgy gondoltam,jobb mindenkinek,ha nálam vannak...)

jah,eszem ágában sincs bocsánatot kérni

és köszönöm a jókívánságot :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor tessék rohanni az újságosokhoz... 380 Ft-ért osztogatják azt az újságot, amiben végül nem is 1 oldalt, hanem 2-t kaptunk! :mellow:

És mi van a tiszteletpéldányokkal???? :rolleyes:

Ha lesz még időm este, megpróbálok gépközelbe kerülni...mert minél hamarabb beszélünk annál jobb, de nem ígérem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.