Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos akkor hírek:Balmazúvároson is népszerűsítettem a talit, meg Nyíregyházán, remélem a srácok tényleg el is jönnek.

Tamás, te az ezüst mantással levelezel,a Péterrel, én az Attiláról beszéltem :rolleyes:

szeretem HOBit :unsure: , sokat jártunk-keltünk a hétvégén, de van néhány ember akinek sikerült beárnyékolnia a napjaimat, de remélem hamarosan végleg eltünnek az életemből :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nah, én is megjöttem... rákvörösre sülve a Devil taliról.

Jelentem, szépen fogyott a szórólap a kocsiról, meg páran a matricát látva tollat ragadtak, vagy lefényképezték.

sok igéretet kaptam, hogy jönnek.

Na meg FBalázs is ott volt. Vele is sokat kódorogtam a kocsik között. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én meg Tiszaújvárosban népszerűsítettem magunkat. Nemrég alakult egy Opel Team Tiszaújváros nevű társulás, akiknél ma igyekeztem bevágódni. Egy rakás Opel szimpatizáns él a közelemben és én eddig nem is tudtam róluk!!! Szerencsére volt nálam (naná, mert hazajöttem és "feltankolva" visszamentem :rolleyes: ) néhány naptár és névjegykártya, amiket osztogattam. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Halihó Mindenki!

Én mára kibuliztam magam a Margitszigeten! :rolleyes:

A héten tettem szórólapot két mantára a XIII.kerületben, és egy szépséges omegára itt nálunk a szomszédban. És egy ígéretet is kaptam egy zafirás ismerőstől, hogy mindenképpen lejön! Emellett Sanyiqua a QP-sok közűl is azt mondta csütörtökön, hogy minimum egy napon lent lesz. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Egz opel club Tiszaújvárosi srác egy b vectrával itt volt a devil-en is. 1.6 16v Lexmaul Ram induction-al. De azt mondta, ő nem valószinű, hogy jön a talira.

Kristóf. Tegnap beszéltem vele. Neki programja lesz akkorra. :mellow:

... voltam kint a gpssel, hogy koordináták is legyenek, az is ott van már. :unsure:

Isten vagy. Én eddig mindig elfelejtettem... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.