Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

az én szkenneres nyomtatóm néha 3-4 lapot húz be egyszerre amik persze ferdén is mennek be, így nem lehet vele rendesen nyomtatni, csak ha egyenként rakjuk bele a lapokat. :rolleyes: nem mintha zavarna, mert csak a szkennert használom benne (van másik nyomtató a szobában amin nyomtatok)! :unsure: és nem vagyok egy műszaki zseni, hogy megcsináljam! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Javasolni akartam menjünk ki az autókiállításra együtt, de a ma este már kilőve, holnap délután Nyíregyen vagyok. Azt hittem felveti valaki időben, mert én teljesen elfeledkeztem hogy ma már van

Nyahh ez enkem új, milyen kiállítás, és hol? Ha oiacucca, és ingyenes, akkor megyek, bár szombatvasárnap nemjó, mint mindig, de ma esetleg ha még vkinek jó

Corsika érzés alapján töltöttem bele, bár nem éreztem különösebb változást, olyan negyed üveggel borítottam bele.

Link to comment
Megosztás:

jó estét!

nemrég voltam kint az ótókiállításon hivatalos ügyben a Metabondnál.

szerintem nem éri meg a 300 Ft-ot.

éppen hazaértem, még az autót be se zártam, már rohantam a Hun-Áchim sarokra, mert egy Jumper az elsőbbséget nem adta meg egy Kadettosnak, és a kocsiban maradt 2 kisgyerek meg az anyuka. Gyerekeket kiszedtük, de anyuka nagyon vérzett. Még most is helyszínelnek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jó estét!

nemrég voltam kint az ótókiállításon hivatalos ügyben a Metabondnál.

szerintem nem éri meg a 300 Ft-ot.

éppen hazaértem, még az autót be se zártam, már rohantam a Hun-Áchim sarokra, mert egy Jumper az elsőbbséget nem adta meg egy Kadettosnak, és a kocsiban maradt 2 kisgyerek meg az anyuka. Gyerekeket kiszedtük, de anyuka nagyon vérzett. Még most is helyszínelnek. :rolleyes:

Ilyenkor gondolkodom el mindig,hogy esetleg valami Vectrát vagy Omegát vagy Fronterát kellene venni!!!

Endlos ezt tényleg a Totalcar-on írták???Nem találtam ilyet!!!

Link to comment
Megosztás:

Szerencse, hogy nem lett komolyabb bajuk!

Anyumat is eltalálta egyszer egy elsőbséget meg nem adó Astra mikor még A Corsánk volt! Az Astra vonóhorga beleakadt a Corsa karosszériájába és felbontotta az egész oldalát mint a konzervnyitó, mindeközben pördült egyet a kisautó és majdnem eltalálta a sarkon lévő telefonfülkét! Aztán szerencsére senkinek semmi baja nem lett, csak anyumnak másnap azzal a kocsival kellett vizsgáznia menni Gyöngyösre, de a kisautón csak kicseréltük a szétszakadt kereket és már gurult is! Jó kis autó volt, szívünk szerint még mindíg az a kocsink lenne ha nem lett volna muszáj eladnunk (szerintem akkor aztán végleg a szívemhez nőtt az Opel, igazán biztonságban érzem magam benne). :mellow:

Egyébként anyum lemosta kocsit az előbb úgyhogy jön is a nagy vihar! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerdáig lesz hajtás, utána elvileg visszaállunk a normál tempóba. Addig még jövök és megbeszéljük.

:mellow: én meg szerdáig leszek debrecenben...de egerben megtaláltok utána :unsure: :D :lol: valahol egy lépcsőn kifeküdve :rolleyes:

de megoldjuk valahogy :lol:

Link to comment
Megosztás:

... a parkolóban cirkuláló biztonságis finoman megjegyezte, hogy nem kéne.

De azért adtál neki szórólapot, ugye? Nyuszi meg még a klubba is beléptette volna. :rolleyes:

Amúgy én pont e miatt nem tudok szórni a cégünk parkolójában. Magánterület, bekamerázva és akár ki is rúghatnak érte. De van faliújság és ott virít a plakát. Amikor leszedik, akkor teszek ki újat. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Juhuúúúúúúúúúú esik az eső, remélem így marad egész nap, mert ez azt jelenti, hogy..... :unsure:

szerintem sem érte volna meg a kiállítás a pénzt, igaz én nem is fizettem érte, mert szerintem május 25-27-én sokkal-sokkal szebb autókat látunk a majorban :rolleyes: én meg tegnap voltam a Corában.

Amúgy ma is kaotikus állapotok uralkodnak a városban, sok lerobbant autó, vagy baleset, mi lesz akkor a 4-en????? :mellow:

A jövőheti tali időpontját már most találjátok ki, de úgy ,hogy a majorba is megyünk!Illetve Attila a piros mantás is szertne megisemrni titeket.De a munkaideje elég kötött.

Link to comment
Megosztás:

Nyahh srácoklányok, vmien feladattal most engem is meg lehet bínzi, már amihez nem kell diplomáciai érzék, vagy pénzről tárgyalás. Úgy néz ki, még 2 opelest sikerült elhívni talira, egy astrást, meg egy corsást, de majd csak ha már ott látom őket, akkor leszek biztos bennük. Ők is hoznak 1-2 havert magukkal, és nem alszanak kinnt, de 1 nap, meg ebéd az tutira lesz. A honlap Szabotbácsinak köszönhetően nagyobn egyértelmű, hozzáférhető, és világos, úgyhogy ez a legjobb elérési cím most, ezzel vagdalkozok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.