Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hurrá! Az írásbeli érettségi nehezén túl vagyok! Remélem jól is sikerültek! :rolleyes:

Már csak jövő pénteken egy infó, de azt könnyen lenyomom, aztán másfél hónap és szóbeli! :mellow:

hajráhajrá! :unsure:

húgom a matekra mondta,hogy azt hitte jobban fog sikerülni.

Link to comment
Megosztás:

hajráhajrá! :mellow:

húgom a matekra mondta,hogy azt hitte jobban fog sikerülni.

Nekem az jól ment szerintem! Bár, majd kiderül! Inkább reál beállítottságú vagyok a többi nem nagyon megy! :rolleyes: Amiben van logika az jöhet. :unsure:

És most megyek SZIGET jegyet venni! :D Gyorsan, mert ma még olcsóbb! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezt öntötte bele.

árban számolj -10%-ot nyugodtan.

szia.

ui: mi ez a befeketedés? Nem is akarsz visszakékülni?

Nem kell megijjedni,visszaváltozom!!!Várakoztam azokra az új lehetőségekre a tagsággal kapcsolatban és közben kifutottam az időből.

Tegnap Ujfaluban szórólapoztam,láttam 1 olyan szép kétszínű(arany és kék) Calibrát.......áááá.....

Link to comment
Megosztás:

nah. újra műkszik a nyomtatónk itthon.

elég volt szétszedni, meg rájönni a bajára, de nem fogott ki rajtam. :mellow:

a szkenner résznek az üvege valahogy belülről lett párás-koszos, és az alaphelyzetet tévesen érzékelte, és ezért nem volt hajlandó működni az egész.

törlés, összerakás után egyből kinyomtatta, amit 2 hete akartam. :rolleyes:

szal most, hogy tesztelve legyen, nyomok pár szórólapot itthon is.

Link to comment
Megosztás:

én nemrég javítottam egy multifunkciós készüléket,ami féloldalasan húzta be a papírt,majd beragadt.zsír új cuccról van szó.namármost 1 óra után vettük észre,hogy a dvd-henger tetejére rendszersített szivacskarika került be a mechanikába...utána csipes,hurkapálca,mindenféle vékony eszköz bevetése után sikerült megszabadítani az oda nem való dologtól.és boldogan élnek,míg meg nem halnak.

a sikerre való tekintettel a kedves ügyféllel megittunk egy üvegecske bort :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.