Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem tudja vki meddig vannak ott a Révész téren?Mert ha ma már nem is, de hlnap vkinek feltétlenül el kellene kísérnie oda, ha más nem cipekedés végett is.

a hangulatom még mindig nagyon rossz, nem szoktam sírni, de azt hiszem most az segítene...

SzaboT lenne még egy cserebanner, majd adom a címet

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

nekem a mai nap sajnos nem jó,fater ezerrel készül a diplomára...sorra osztja le nekem a feladatokat... :rolleyes:

mára is kaptam egyet...

papír alapanyagban ma kapok visszajelzést,majd tudósítok :mellow:

nyuszi,amiatt nem érdemes sírnod,te is tudod :unsure:

Link to comment
Megosztás:

estét!

köd,májusban :rolleyes:

Tegnap olyan szép idő volt. :-)) Ritka az ilyen. Az eső után 2 órával.

Egyébként meg szerintem sírni jó, és szabad, és nem szégyen, utána több lesz az ember, felsazbadul. Én szoktam pl. néha kimenni messzi dombtetőre teliholdkor üvölteni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!!! Mikor jössz a héten még?

mert vár tőled egy srác valamiket! :rolleyes:

ui: Nyuszi, holnap szólj rám, hogy mikor és megyek. :mellow:

Tudom. Szegény, de annyi melóm van, hogy nem jutok el a gumishoz... Mire jövök, MÉG nincs nyitva, mire végzek MÁR nincs nyitva. Lehet beviszem gumistól...

Ha minden igaz, akkor kapok vezető ragasztót a kijelzőkhöz. Jövő hónap elején lesz egy bemutató és annak kapcsán hoznak mintát. Addig nem piszkálnám őket.

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek fórumlakók! :mellow:

Ismét írok már egy kis storyt, nem nagyon látogattam az elmúlt napokban a fórumot.

Tegnap nekiestek az Astra nak. Szétkapták mint hülyegyerek a járókát :unsure:

Mivel 200 km re fél liter olajat is igényelt, muszáj volt már csinálni vele valamit. Friss gyűrűsort kapott, kompresssziógyűrűt, és olajlehúzógyűrűket is, minőségi legjobb német áruból. Valami nagyon nem hozzáértő emberke esett neki nemrégiben, mert valami fos Dacia olajlehúzógyűrű volt rajta a szerelő elmondása szerint. A termosztát is diesel opelé volt benne, amit szintén cseréltünk, s már 2 km után gyönyörűen beáll a víz 90 fok ra. Még hajtókarcsapágysort kap a héten, utánna lehet szépen járatgatnom. Hálistennek fúratni nem kellett, elegendő volt az alapméret :rolleyes: Remélem mostmár nem fog egy rakás olajat is fogyasztani a benzin mellé. Még műszakiig a teleszkópok lesznek cserélve, mivel mint a lift, úgy viselkedik rossz útviszonyok között az autó. jah, meg remélem a sport kipuffba nem fognak műszakin belekötni.

Nah, asszem ennyi is a kis storym, gondoltam megosztom veletek :D :lol:

Üdv néktek!

Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Nem mondtam még, hogy ma is morcos vagyok? :unsure:

Csak arra voltam kíváncsi, hogy hajnali fél kettőkor mi a fenét tud venni az ember... Altatót? Kispárnát?

no,nálatok ma is párás az idő? :D :lol: :lol:

csak ilyen mindennapi dolgokat.innivaló,tusfürdő,némi csoki (melóhelyen elengedhetetlen ;) ) 2500 ft-ot fizettem,szal nem sok cucc :mellow:

Link to comment
Megosztás:

no,nálatok ma is párás az idő? :D :lol: :lol:

csak ilyen mindennapi dolgokat.innivaló,tusfürdő,némi csoki (melóhelyen elengedhetetlen ;) ) 2500 ft-ot fizettem,szal nem sok cucc :mellow:

:rolleyes: Igen, párás! :D ;) :P Olyan álmos vagyok, hogy ködösen látok. :lol:

Amúgy nem mondták a neked boltosok, hogy hajnali fél kettőkor aludni kell, nem őket zargatni? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Igen, párás! :D :lol: :lol: Olyan álmos vagyok, hogy ködösen látok. ;)

Amúgy nem mondták a neked boltosok, hogy hajnali fél kettőkor aludni kell, nem őket zargatni? :unsure:

köd van a fejedben? :D na jó,csendben maradok,mer még bajod esik ;) :mellow:

hááát,szó mi szó,nem sok vásárló volt (rajtam kívűl 2-3 fő),nagyszabású árufeltöltés zajlott egyébként,mint ilyen időben általában,de nem szóltak semmit :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.