Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Úgy biza!!! :) Itt most is nagy pelyhekben esik a hó, már órák óta!!!!

Sziasztok!

Most jöttünk meg anyáméktól...ott már jött a Jézuska. Meg mostmár nálunk is. :blink:

Mint ne mondjak...hó az van...akik eltakarítsák...azoknak is kell a karácsony...Aki teheti, inkább ne üljön kocsiba, csak ha tényleg muszály.

Sanyi...neked muszály! :lol:

holnap aligahnem jó gyakorlóterep lesz a parkoló. :)

Link to comment
Megosztás:

Sürgős üzenet Sörös Sanyinak!

A megbeszélt DVD project sajnos a másolandó alapanyag sérülése miatt elmarad!!!

2,5 fél órája próbálkozok...sajnos egy nagy karc van a lemezen... valószínűleg a fiaim bűnösek.... az aztali még lejátsza...Holnap ezt oda tudom adni...de ha nem gond...majd visszakérném.

:blink: Sorry!

Link to comment
Megosztás:

Először is szeretnék mindenkinek boldog karácsonyi ünnepeket kívánni ! :lol:

Nálunk is járt ma a jézuska,meghozta az ajándékokat ,volt nagy öröm a kiscsajnak csak úgy tépte a csomagolópapírt repültek szét a darabok szanaszét,öröm volt nézni. :)

Csütörtökön sajna nem tudtunk bemenni mert Kriszti belázasodott,meg akkora hó esett,hogy az udvarról is alig tudtam kiállni ,hogy a dokihoz elmenjünk. :blink:

Tegnap végre letisztult az út,már kezdtem örülni ,erre ma megint esett vagy 7-8 centi,most olvad tiszta latyak minden...Mikor lesz már vége a télnek? :)

Link to comment
Megosztás:

Nos, igen, a találkozó tényleg nagyon jól sikerült, rettentően jól éreztük magunkat, és nehezére esett mindenkinek elindulni hazafele (nekem még mindíg nem sikerült rászánnom magam :)), és még az ajándék is kiderült, hogy micsoda. Hát nagyon ötletes, az biztos :lol:!

Íme: p_022_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez egy autó légfrissítő, melynek illat anyagai igencsak szemnek kellemes helyen vannak "elrejtve" :blink: Előre félek a hazaúttól, azt hiszem, az út szemmel tartásával problémák lesznek :)!

Link to comment
Megosztás:

Képek majd jönnek! Kicsit később, de az a topic élménybeszámolásra van! Csevegjünk itt :lol:

Oké!

Szóval Sanyi még felment hozzád! :blink:

Viszont örülök neki, hogy míg nálad volt, addig nem törték fel a Mantát! :)

Kíváncsi vagyok, a buszsofőr milyen véleményt alkotott rólunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Oké!

Szóval Sanyi még felment hozzád! :blink:

Viszont örülök neki, hogy míg nálad volt, addig nem törték fel a Mantát! :D

Kíváncsi vagyok, a buszsofőr milyen véleményt alkotott rólunk. :o

Hát még én hogy örülök neki! :) A buszsoffőrbácsi szerintem élvezte a helyzetet, pláne az ajándékot! Gondolj bele, egy Ikarusz tükrön milyen jól fityeg a kis fekete dögös bögyös! :) Remélem, az asszonyt nem furikázza a "szolgálati" járművel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát még én hogy örülök neki! :blink: A buszsoffőrbácsi szerintem élvezte a helyzetet, pláne az ajándékot! Gondolj bele, egy Ikarusz tükrön milyen jól fityeg a kis fekete dögös bögyös! :) Remélem, az asszonyt nem furikázza a "szolgálati" járművel! :)

Ezt én se fogalmazhattam volna meg jobban! :D

Amúgy lehet, hogy az asszonykáját esetleg még fel is pörgeti, ha ilyet lát! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja, csak megjegyzem, hogy miután hazajöttem, utána nemsokkal erre ment el egy négy fős gyalogos csoport.

erősen megnézték a kocsin lévő matricákat. A szobában állva láttam az ablakon keresztül. Megjegyeztem magamban:

Tessék nyugodtan opel-t venni, és belépni, akkor nektek is lehet ilyenetek. :blink:

Csak azt nem tudom, hogy a régiós matricát hova fogom tenni... egyfolytában ezen gondolkodom! Ötletek? :)

Mégvalami, megyek rendezni a fiúkat, mert lassan itt az alvás ideje.

ui: A mai nap után nem tudom mikorra szárad meg a cipőm... tocsogott a víztől... nem ilyen időre tervezték. :)

Sanyi... a tiéd is hasonlóan elázhatott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.