Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

West Autó rendben, egy sor kupát is áll. most beszéltem vele. Meg is kaptam anyámtól a lebaszást, hogy mé nem haza vezet az utam egyből (itt volt nálunk, és én meg nem értem haza időben.)

Az alkatrészeket is elkezdtük kinézni.

Metás dolgot meg nem értem, mert mondtam, hogy azt ha más nem, én megoldom, szal ez nem kérdéses.

Meg azt, hogy mire nem vársz akkor?

bocsi de délelőtt meló van, telefonra meg nem van időm, mert most hirtelen minden sz@rrá akar menni bent, és rohantunk eleget.

A szuperauto újság mikor jelenik meg? mert én még mindig nem találtam a napló mellett. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi West Autó -s kéri, hogy így írd ki a nevét a webre. (kis/nagy betűk)

Voltak nála sokan, én meg sietős voltam, de örült, hogy vittem neki szórólapot, meg "plakátot"-

ui: abból Tomi ha tudsz, kreálsz egy West Autósat lécci, hogy ő is rajta legyen.

Fent van a weblapon, úgy, ahogy lediktálta. Azzal mi a gond? Meg a Metabond is fent van.

Szórólapot holnap megcsinálom, ma reggel ballagás, 1 óra múlva ballagási ebéd, ami estébe fog torkollani, szóval nem hiszem, hogy utána gép előtt leszek. Küldeni fogok róla pü-t, ha kész.

Link to comment
Megosztás:

éjszaka csak nem szervezel :unsure:

de kétségtelenül rádjár a rúd :rolleyes:

Jó mondjuk nem voltam az a nagy TV-néző, de most itt nem is kifejezetten erre céloztam, csak na értitek...Új életszemléletem szerint ebben is megtaléltam azért a pozitívumot! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.