Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nos akkor.

1. holnap majális!!!

2. Nyuszi! mesélj! akár pü-ben is jöhet, mert a majális miatt nem hiszem, hogy msn-en fogok csüngeni (itt a lehangolódásra gondoltam, mint mese :mellow: )

3. Tamás! Tudok egy b vectrát, amit le kéne mosni! Belül rendben van, na de kívülről beborítja a hársfalé... :rolleyes:

4. Endlos! azé csak óvatosan a nappal! becsapós ám a dolog.

5. Sziasztok! Mentem aludni, me ma már 4.30-tól ébren vagyok, levágtam 1 disznót, megnyiratkoztam, ügyködtem a lakatos műhelyben a vekihez egy csinosítást, és kutyára fáradt vagyok!

jóccakát!

Link to comment
Megosztás:

nos... ótó lemosva... szal ezeöccá megmaradt.

Nyuszi! én elvinném tankolni, csak add a rávalót is. :rolleyes:

ami a majálison folyik, kész rablás... nyócszázé lufi... :mellow:

ha csak rablás lenne május elsején...most néztem a híradót,milyen baleset történt...

én aktív pihenéssel töltöttem eddig,de mostmár lehet ki is mozdulok :D inkább a holnapi koncertre éhezem már hetek óta :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na egy biztos ott sem tankolok többet :rolleyes: mindegy, köszi Tamás azért, pláne a szélvédőt, legalább ha már a fejemből nem, a szélvédőn kiláttam ma reggel.

Más:srácok, lehet én pár napra visszavonulok a szervezést illetően, bár szerintem ez nem fog összejönni, azt kérném tőletek, hogy jelöljetek ki egy időpontot, amikor legalább mi debreceniek talizhatunk, illetve mackó tőled várom mihamarabb a két féllel való egyeztetés kimenetelét.

Első szórólapokból tudok adni vkinek ha kell, remélem a szórólapozás folyik, Lujdzsi matricád nálam van, szólj ha jössz érte. 4 után a Tóci környékén már biztos megtalálható vagyok

Link to comment
Megosztás:

Nem írták jóvá a pontokat, a jegyzőkönyvre meg már nem akartam várni:s a szbályzat szerint viszont anélkül utólag nem írják jóvá....

hát persze...

mondjuk megfigyeltem,hogy ha nincs ilyen kártyád,akkor is sokáig tart fizetni,mert saját kártyát raknak be gyorsan...

Link to comment
Megosztás:

Akkor hamarosan esni fog. A napokban Tamás is kocsit mosott, meg én is. Tuti eső lesz...

nekem holnap reggel tuti full bogár lesz...de nem bánom.

felfedeztem egy új autósampont,valami istenkirály.már mosni is öröm vele :mellow:

nagyonnn széépppppppppppppppppppppp most az astra :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem holnap reggel tuti full bogár lesz...de nem bánom.

felfedeztem egy új autósampont,valami istenkirály.már mosni is öröm vele :mellow:

nagyonnn széépppppppppppppppppppppp most az astra :rolleyes:

Nekem van egy külön beállás. ahol a sterimót csak bekapücsolom, és nagyon szépüen leviszi (ja nemrég csináltam a kertben) :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.