Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Endlos!

Aki regisztrál a fórumra, az oda is be tud írni! Meg ha más nem, akkor küldjön nekünk mailt, vagy hívja fel Nyuszit! Elvégre ezért vannak megadva az elérhetőségek!

Ja és olvassuk. És nem kell áthelyezni.

Ahha végülis az is egy megoldás a regisztráció, arra nem is gondoltam. Akkor nem is kell klubtagnak lennie, hanem csak elég egy reg. Bocsi. Ha tod, akkor töröld már ki ezt a 2 h-sz.-t jó? Ja meg a válaszodat is.

Link to comment
Megosztás:

nem törlöm. :rolleyes:

azért sem. :D legalább máskor tudok rá hivatkozni. :mellow:

Szerintem nyugodtan kitörölheted, mert erről volt már hozzászólás valahol szerintem! :lol: Csak meg kell keresni! :lol:

Ja és ha van más szórólap mint amit a múltkor küldtél akkor légyszi küld át azt is! :unsure: Csütörtökön tudok osztani!

Link to comment
Megosztás:

Szoktátok nézni a talis topicot,mármint a debrecen taliét? nem lehetne áthelyezni az egészet egy független oldalra? Ahol nem klubtagok is jelentkezhetnek?

vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááforum_icon_fejel.gifforum_icon_sir.gif

te ezt direkt csinálod?

olvasssssssss :unsure:

egyébként pedig jóóó reggelt :rolleyes:

asszem a mai napom kicsit el fog csúszni :mellow:

Link to comment
Megosztás:

vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááforum_icon_fejel.gifforum_icon_sir.gif

te ezt direkt csinálod?

olvasssssssss :lol:

egyébként pedig jóóó reggelt :unsure:

asszem a mai napom kicsit el fog csúszni :D

de jól megy egyeseknek kérem! én 8 óta tételeket bújok! :rolleyes:

egyébként milyen matricákat ragasztottatok? le vagyok maradva kicsit! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

de jól megy egyeseknek kérem! én 8 óta tételeket bújok! :rolleyes:

egyébként milyen matricákat ragasztottatok? le vagyok maradva kicsit! :mellow:

hááát anno én is így voltam vele :unsure: bár közel nem volt annyira vészes,mint amilyennek gondoltam :lol:

matrica,majd csinálok képet :D

Link to comment
Megosztás:

Olyasmi aminek a képe fent volt egyik nap linken a kocsimról, talán a cuccos topicban

Ha érdekel valakit elmondom, nagyooooooooon jó volt a VIP buli, úgy néz ki klubügyben is sikerült egy üzletet kötnöm :mellow:

azt nem láttam! :rolleyes:

ügyi vagy! mindenhol tudsz vmit szervezni bárhova mész! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.