Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nos akkor.. ma lóf@szt sem sikerült intéznem a metással... picit :mellow: vagyok miatta... a meló elvitte az időt, utána meg ő nem vette fel a telót...

na majd holnap.

Endlos! Mikor és hol vehető át a matrica? ui: Tamás! ha gondolod, délelőtt az eon környékén segítek ragasztani. :unsure:

jah... mérgemben nyomtattam vagy 50 oldalt a csík szórólapból, holnap meg fénymásolok a főnök engedélyével. :rolleyes:

ui: fáj a torkom, stb...

Link to comment
Megosztás:

nemsokára találkozok endlossal,hozza a matricákat,úgyhogy majd az árát nekem lehet folyósítani.

a kiosztást meg megoldjuk okosba :rolleyes:

Küldjetek már nekem is fénypostával! Nyitom az ablakot.

Gyuri, köszi!

Gyerekek, ez a logó jó lesz a szuperautóra is? Ha igen, akkor küldöm a Tamásnak.

Link to comment
Megosztás:

a fórumon fent lévő reklám nem mehetne inkább?????vagy ez hogy működik?

Azt beszéltem Tamással, hogy a főoldalra kirak egy 120x60-as bannert, aminek a tali a témája. Az ajánlott partnerek közé pedig kikerül egy 468x60-as, aminek a klub a témája. Na ebben kellene segítség. A talis logó ugyanaz lesz (csak kisebbben), mint ami az auto.lap.hu-ra került.

Link to comment
Megosztás:

Srácok én ma már nemigen leszek gépközelben, készülök a V.I.P belépős bulimra :mellow: :rolleyes: Mág sosem voltam V.I.P :unsure:

Ha sikerült eldönteni az időpontot a talira legyetek szívesek tájékoztatni.Köszi

te sem mondtad még pl,hogy pontosan mikor érnél rá

Link to comment
Megosztás:

ja akkor jó hogy tudunk róla :rolleyes:

és akkor most melyik nap az esélyesebb eddig?

ez eddig is mondva volt, többek közt neked is, és valószínű azért kérdeztem rá ma is immár sokadjára, hogy mikor, és hol, mert nekem mindegy, ezért nem én javasoltam, hanem vártam, hogy mondja az, akinek valakior nem jó....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.