Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

mackó, ez a gázbowden nagyon más lett

most már nem megy a kocsi magától, tehát ez ok lett, viszont nagyon be kell nyomni, hogy menjen e kocsi, az elején olyan beesős, aztán már jó

de ahogy néztem ez szabvány méret, és sehogy nem tudtam állítani rajta

mi a megoldás? talán az a rugó gyenge, ami a gázpedálon túlnyúlik, ahol be kell akasztani?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ember.. a folytószelepnél, a motortérben lehet állítani a feszességét. :rolleyes: Majd legfeljebb délben kiugrasz, ha azzal vagy, és gyorsan belövöm meló előtt. :mellow:

igen, erre is gondoltam, de ott a motortérben ugyanannyira hagytam, mint a másik volt, de jó lenne belőni

a Benczúrnál állok, pontosan mikorra legyek ott?

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Sanyival telefonon. Endlos, köszöni a linket, de már megvannak a cuccai.

Épp a dokinál csücsült vizsgálatra. Újat nem tudott mondani. Melózni nem hagyják, majd júniusban műtik. Net még mindig nincs, így nagy vonalakban informáltam a történésekről.

Nálunk pangás van bent. Majdhogynem unatkozok. Asszem felhívon Rolit is... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, lehet a sors mégis szeret engem, olyan embert sikerült az előbb felhívnom(mantás), akivel lehet később gyümölcsöző kapcsolatunk lesz :unsure:

Fogadjunk, hogy ő is srác :rolleyes::-)) Rábeszélőkéd hathatna néhány vérpezsdítő lánykára is :-)) No nem nekem, csak úgy alapból. :mellow:

Nya csörögk Hanyira egyet. mostmár megvan a száma. Tévedtem, nincs meg, elküldte nekem Gyömbi délelőtt msnen, de nem találom a telcsiben, aki beírta, írja már le nekem jó! Fenn maradok addig itt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.