Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Remélem is, hogy ugyanolyan jó legyen mint most. Mert a teljesítményére nem lehet panaszom. Vagy lehetséges hogy még jobb lesz egy fincsi bejáratás után?

Jah, meg felkerült a sport kipuffom, ha még nem írtam volna. Nem is az a túl hangos, sem a túl csendes, olyan aranyközépút :-) Szépen dorombol a kicsike :rolleyes: A szerelőt kiakasztottam, mert nem is számítottam arra hogy csupán 3 kipuffogóból csinálunk 1 et, (MZ etz 250 es kipuffdobot is felhasználtunk, kókány a köbön :mellow: ) meg 3 órás munkát fog igénybe venni. De nem volt egyszerű egy 60 as dobot leszűkíteni 40 esre. A levett dob (olasz) már nem sokat bírt volna... úgy csörgött már a benne felrakódott szeméttől, mint egy diódaráló... belevágta volna a kalapácsot, és beszakad az egész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre nethez jutottam,úgyhogy gyorsan be is jelentkezek...tegnap kedves macisajt barátom küldött egy érdeklődős üzit,azért vagyok most itt...

Hát az a helyzet hogy a barátnőm szülei befolyásolják otthon a csajt,és úgy néz ki hogy vége lesz a kapcsolatunknak...vagy már vége van.

Nagyon nehéz ez nekem,szerettük egymást,és soha nem volt semmilyen problémánk,és most meg ez van :rolleyes:

Vittek már be ügyeletre,aztán sürgőségi osztályra,aludtam két öregember mellet úgy beinjekciózva nyugtatóval,hogy a mátrixból semmire sem emlékszem...pedig az ment aznap este..

Egyedül vagyok,nincsen senkim se,nem tudom magam lekötni sem...Idegesít hogy elvesztettem vkit,akit szeretek,és ráadásul váltig állítja h ő is engem...és ez rohadt szar...na mind1

Próbálok túlélni mindent,valahol kedves S.S barátom szintjére estem vissza nőügyben,úgyhogy boldogságot nem naon láttam mostanában...

Ez van,csak gondoltam beszólok,hogy nem meghaltam...

Link to comment
Megosztás:

rossz ezeket olvasni...

a nők önmagukban sem érthetőek,de ha még a háttérből irányítják is őket...de sztem ha igazán szeret,akkor odafújja még a szél melléd,és boldogok lesztek :rolleyes: csak adj neki/k időt :mellow:

bár sajnos tudom milyen nehéz kétségek között lenni, de azt hiszem,és úgy érzem,néha érdemes várni

Link to comment
Megosztás:

Ez van,csak gondoltam beszólok,hogy nem meghaltam...

Colos, nem is ajánlom, mert elmegyek érted, és visszahozlak! Ezt vedd fenyegetésnek! Még annyit tudok ajánlani: "Ami nem öl meg, az erősít!" Tessék jönni fórumra. Nő van sok, ilyen agyatlan, elvakultan Opel rajongó társaság viszont csak egy van! :rolleyes:

Gyere haza egy hétre és helyrerázunk. Az valamelyest segít. Tudom...

Ja, és Tominak igaza van. Az idő mindent megold. Csak azt meg kell várni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.