Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Endlos! Mikor ugrasz Pestre?

Amigó! A csövet még csak-csak, de a bowden már más mutatvány. :D

vasalás... hmm... az az igazság, hogy az én stílusom mellett ez gyakorlatilag állandó... :rolleyes:

amúgy ma szépen kitakarítottam a vectrát. belül csili vili, holnap a külseje következik. Ez a pakolás nagyon összemocskolta belül.

Ja, optikai tuningon átesett a fejem.. megvan az új szemüveg! :mellow: Amigó! te is menj, ha a 2 év letelt, most nagyon készséges az optikus cég is, és a humánerőforrás is. szó nélkül aláírják a papírt a cserére. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ja, optikai tuningon átesett a fejem.. megvan az új szemüveg! :rolleyes: Amigó! te is menj, ha a 2 év letelt, most nagyon készséges az optikus cég is, és a humánerőforrás is. szó nélkül aláírják a papírt a cserére. :mellow:

miről van szó? minek nekem szeműveg?

Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Ismét villog az olajnyomásjelzőm... már nagyon idegesít. Ma egy szerelő azt mondta hogy hajtókarcsapágy... hmmm már foggalam nincs hogy mi okozza ezt, mert az olajat fix hogy eszi, mivel kojtol mint a kabai cukorgyár fénykorában :mellow:

Fater szerint gyűrűzni kell, de kompresszió viszont van benne, mert húz mint a bivaly..

Már nagyon elbizonytalanodtam...

Most nézegetem az alkatrészeket, és nem lehetséges, hogy az olajnyomás kapcsoló szivat??? valaki írjon valami okosat :rolleyes:

Őszinte legyek, nagyon nem akarom gyűrűzni, de ha az lesz a baj, akkor más lehetőségem nem lesz :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:mellow: Sok jóval nem kecsegtet, de műszakiig, meg kell csináltatnom, mivel 2007.06.06 án lejár. Ha pont úgy lesz szétkapva a kocsi, akkor az opeltalálkozót sajnos ki kell hogy hagyjam :-(

Egy csávó kevesellte a 141 000 km tert a kocsiban, még azt mondta hogy van ebben 241 meg lehet hogy 341000 km is... meg hogy rendőrautó volt... nah az fix hogy téves megállapítás. :rolleyes: legalábbis remélem

Link to comment
Megosztás:

ha füstöl is, akkor biza minimum gyűrűzés... vagy komolyabb gond esetén fúrás. ám mivel kopogást is említesz, biza akkor főtengely is... készülj fel egy nagyon nagy kiadásra. aztán lehet kevesebb lesz, de így elmondottak alapján én pesszimista vagyok.

Nekem is kopogott és húzott is, mégis... :rolleyes: Nem elkeseríteni akarlak. Meg hát 3 gyűrű van, és ha pont az olajlehúzó nem az igazi, attól még van kompresszió. Ha nem ilyen irányú a gond (azaz nem gyűrű, hanem kopás is), akkor ajánlom a fúrás, ne gondolkodj rajta. Nekem 106-ba került anyaggal + a járulékos dolgok (szimmeringek, hf tömítés, szét-, összeszerelési munkadíj). Ennyibe került volna 4 gyári dugó is és az ovál még ott lett volna a hengeremben.

Link to comment
Megosztás:

sokmindent szeretnék :rolleyes: :lol:

de vasaljanak akkor a csajok :unsure:

jóóó reggelt mindenki!

el is felejtettem mondani,hogy túlvagyok a 20e km-en néhány napja...sőőőt,nemsokára 1 éves lesz az autó :mellow:

Nekem a BC beszerelése óta ment bele 17e... és karácsonykor lesz 10 éves. Szóval dupla buli lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

nálunk pont a moncsiszűrőset támogatják. annak minima rajta kell lenni.

csak hogy én sose használom, hanem az asszonynak adtam, mert neki rosszabb a szeme,

neki kéne egy jó dioptriás+szűrős szeműveg, de sajna az ő munkahelye kekeckedik, és mindig húzzák az időt, hogy nincs rá zseton!

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Ugye nem volt, baj, hogy megadtam a számod a srácnak? :rolleyes:

ui: hétvégén mire jutottatok?

ja, és Szabbensznek én is a fúrás+köszörülést javaslom, ha nagy a baj. :unsure:

Semmi gond, így egyszerűbb volt beszélni. :mellow:

Találkoztunk a sráccal - ismerem. Tegnap átküldtem neki a szórólapot, amit betesz az újságba (egy teljes oldal). A találkozó után is betesz egy összefoglalót, ha gondoljuk. Illetve a bannercseréről beszéltünk. Nem sokáig voltunk bent, mert bacis voltam (vagyok).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg lehetne velük beszélni. Mármint a szemüvegesekkel... :rolleyes:

szerintem nem menne, az elszámolás miatt, mert ugye + 1 embert meg kéne vizsgálni, és az nekik már költség

gázbowden cserénél mire kell figyeljek? van valami csel benne? mert kicserélem én azt, nem tűnik vészesnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.