Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nekem sosem nyikorgott, büszke is voltam rá, hogy új autók nyikorognak mellettem, és mindig kinéztem, hogy nem én vagyok-e, de nem, viszont most, hogy lecseréltem a fékpofákat, féktárcsákat, fékcsöveket, így mosmár szinte midnig nyikorog :-DDDDDDDDDDDdd

fater járt így,fékbetétcsere lett aktuális,sámsonsi fékcentrum,mondom neki,hogy ne hagyja magát rábeszélni kemény betétre,mert az életét megeszi a nyikorgás majd..jóóó nem fogom hagyni,stb.fordul be a házhoz,hallom visít,na mondom ######a.... :rolleyes:

rábeszélték a kemény betétre :mellow:

Link to comment
Megosztás:

fater járt így,fékbetétcsere lett aktuális,sámsonsi fékcentrum,mondom neki,hogy ne hagyja magát rábeszélni kemény betétre,mert az életét megeszi a nyikorgás majd..jóóó nem fogom hagyni,stb.fordul be a házhoz,hallom visít,na mondom ######a.... :rolleyes:

rábeszélték a kemény betétre :mellow:

Legalább az üzletben tájékoztathatnának arról, hogy több féle fékbetét is létezik, ez lenne az eladó dolga. Én nem tudam, hogy van puha betét is.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek !

Fék ide fék oda szerintem még mindig az arany középút a legjobb.Gyári cuccot a kocsiba.És ha nem nyikorog, ha nem úgy fog ahogy kellene, ha nagyon hamar kopik , stb. irány a szerviz.Annyira nem drága a csere a javítás hogy én barkácsoljam a féket a kocsimon és mint hozzá nem értő pancser elbaltázzak valamit és emiatt valaki meghaljon miattam.Magamról nem is beszélve.Úgyhogy szakemberhez kell vinni , szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek !

Fék ide fék oda szerintem még mindig az arany középút a legjobb.Gyári cuccot a kocsiba.És ha nem nyikorog, ha nem úgy fog ahogy kellene, ha nagyon hamar kopik , stb. irány a szerviz.Annyira nem drága a csere a javítás hogy én barkácsoljam a féket a kocsimon és mint hozzá nem értő pancser elbaltázzak valamit és emiatt valaki meghaljon miattam.Magamról nem is beszélve.Úgyhogy szakemberhez kell vinni , szerintem.

Enyémet szakember csinálta, akkor nem is nyikorgott, de eltelt 1-2 hét, és utána.

Link to comment
Megosztás:

Nekem, amikor legutóbb nyikorogni kezdett a fékem (csere után 1-2 ezer kilóméterrel, gyári fékbetétekkel), akkor jobb láb gázon, bal a féken, kettesben és adjad neki. Utána nem nyikorgott. :rolleyes:

de legalább megégett :mellow:

és milyen távolságon csináltad ezt?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.