Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

:mellow: :unsure:

Jó hangulat van ahogy látom!

Na igen, van pár "apró" eltérés a 2 corsa között, és nem csak tulajdonsokban.

Píísta! Tényleg nem mindegy, melyikről beszélünk. Mondjuk érdekes lenne 220 km-t csak azért elmenni, hogy zárt ajtókat találjunk! :D

ui: asszem Lajos felesége picit kiakadna, ha a 2 ótó azonos lenne. teljesen. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én is a csergőről írtam, hogy ott még nem találkoztam ezekkel, amiket ti írtatok.

Ja és tunni kell, hogy csergő, és a Derékuccai bolt azonos cég, legalábbis társtulaj, a Derékesek nyitották a csergő boltot pesti indíttatásra. Az öreg csákó, mikor elmegy, akkor a Derékes srácok helyettesítik (múltidő, mert ugye már nics a bolt) Nagykár, mert így nincs konkurencia, nem tudnak árban egymás alá igérni. Bár ugye van még ezen kívük más opelbolt is 2 is, de azok szarok, mindent csak rendelésre hoznak, legalábbis régebbi típusokhoz.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Pista! :unsure:

Hát ha csütörtök lenne, és a pesti csergőről lenne szó, akkor már megvárnám az estét, hogy egy jó kis lurdy-n résztvegyek. :rolleyes: szóval igen, haza se mennék... egyből :D

a 220, meg a sacc/kb. távolság. na de csak oda, vagy csak vissza... :mellow:

Nyuszi! Tomi! ma akkor lesz valami?

Link to comment
Megosztás:

mert nem sok kedvem van kereket le,betétet ki,stb... :rolleyes:

de ezt a rezgés dolgot kifejthetnéd pontosabban :mellow:

Nekem sosem nyikorgott, büszke is voltam rá, hogy új autók nyikorognak mellettem, és mindig kinéztem, hogy nem én vagyok-e, de nem, viszont most, hogy lecseréltem a fékpofákat, féktárcsákat, fékcsöveket, így mosmár szinte midnig nyikorog :-DDDDDDDDDDDdd

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.