Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hali!!

ehhe, cuki az a sok nyuszi :rolleyes:

Valószinűleg megvan a kocsim problémájának oka. Ha hihető ha nem, a tanksapka...

Mikor megálltunk ma a Metronál tankolni, a tanksapka levételénél szusszant egy hatalmasat. Ugyanúgy produkált addig a kocsi, ahogy bemelegedett, mindig megállt.

Nem teljesen csavartuk vissza a t.sapkát, s Kabáig semmi probléma nem mutatkozott, pedig még áruval is meg volt pakolva rendesen... tiszta Citroen "kacsa" style lett a hátulja :mellow: Remélem csak ez volt a baj forrása, hogy nem tudott magának benyát szívni, hisz nem kapott levegőt a tank. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Bocs a lógásért de nem indokolnám meg miért vol.Gondolom azért mozognak a dolgok nélkülem is és örömmel látom hogy vannak új csapattagok és régi visszatérő volt csapattag is.Bár a stílusa mitsem javult azért mégis örülök,hogy itt van. :rolleyes:

Mellesleg igaza lehet a korpa és a disznó dologban csak annyi difi van hogy itt én vagyok a legnagyobb disznó úgyhogy simán megeszem vacsorára annak a C.S. bandának a felét.

Némi összefoglaló opelileg:

Nekem illetve az F16-osnak most jár le a műszakija ezért kapott 2 új gumit megnézettem a Fékcentrumban a fékeit ott két hátsó munkahengert kapott , aztán a háziorvosánál kicserélték a bal első lengőkar szilentet friss olaj és tüdőszűrő/zöldkártya/ + 3500 ft"vizit díj" és mehet vizsgára.

Ez elvileg holnap lesz addig már nem számítok plusz költségre de ha valami kell akkor kell. :mellow:

Minden jót !

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg igaza lehet a korpa és a disznó dologban csak annyi difi van hogy itt én vagyok a legnagyobb disznó úgyhogy simán megeszem vacsorára annak a C.S. bandának a felét.

ez nem éppen a híres opelklubos gondolkodás :mellow:

ui: csak tudnám miért mindenki CS csapatnak nevezi a kinti tömeget,holott alsóhangon a fél-háromnegyed brigád nincs is jelen a nevezett portálon :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Tamás!

Ha figyeltél volna akkor láthattad hogy én nem CS -nek hanem C.S.-nek írtam .Nem tudom kinél mit jelent nálam a Car Styling rövidítése.És igen fentartom azon állításomat hogy azok a kis fiatal suhancok akiknek a jogsiján még meg sem száradt a tinta de máris elkérik apuci autóját hogy azzal törjék,karcolják össze a tisztességes pógár kocsiját , igenis nem egyebek csak KORPÁK.

És aki ezt magára veszi az azonosul ezzel a selejtsofőr bandával.

Ezzel részemről a téma le van zárva ,Ha még szeretnél erről beszélgetni kérlek ne itt tedd !Köszönöm. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Van nálam egy meta adalék félre téve neked Lujdzsi! Majd ha kell szólj! :rolleyes:

Óvatosan kérdezném ismét, hogy mennyi körül leng egy ien felújító lötyi, amit az olajba kell önteni? És tömíti az esetleges nem túl nagy kopásokat, stb?

/ tennap volt az ilferroról vmi riport a TVben Fókuszban, bár nem néztem, deasszem nem jó hír.

Adorajnti nekem küldheted az arzo@gmail.hu-ra

Link to comment
Megosztás:

AdorjanTomi, hogy megmutathasd te nem vagy amatőr, mint mások...küldd már át légyszives a Rolandtól kapott mailt a debreceni tagoknak, hogy estig meg tudják nézni.Köszönettel

bár engem egyáltalán nem éltet a bizonyítási vágy,mail ment Mackósajt,Sörös Sanyi,Vascona,SzaboT,Corsika,Softi,és Lujdzsi mail címére

Endlos a te címeddel valami nem stimm,mindig visszadobja (emiatt lehet a többiek kétszer fogják megkapni)

ui. de lehet nem is én vagyok az AdorjanTomi,én másképp írom a nevem,és a nickem sem ez :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Óvatosan kérdezném ismét, hogy mennyi körül leng egy ien felújító lötyi, amit az olajba kell önteni? És tömíti az esetleges nem túl nagy kopásokat, stb?

/ tennap volt az ilferroról vmi riport a TVben Fókuszban, bár nem néztem, deasszem nem jó hír.

Adorajnti nekem küldheted az arzo@gmail.hu-ra

tudtommal nem felújító lötyi,hanem inkább kopáscsökkentő..én 1 éve vettem utoljára,akkor 9e ft volt asszem.

de mackó a bizniszmen ebben a témában :rolleyes: vagy kérdezd opel16v-t

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.