Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Arra célzott, hogy nem vagy gyagyás (Tódi nem gyagyás ó nagy Ixorn!). Vagy te nem nézted a Gumimacikat??? :mellow:

még kiscsikó koromban néztem,de hát azóta sok sör lefolyt a dunán,izééé a torkomon :rolleyes:

sör,nem sör,a meséből az italuk maradt meg számomra csak :unsure:

Link to comment
Megosztás:

jóóóó reggelt!

Endlos ha kész a szórólap, átküldöd, mert ma nagyüzemben tudnám nyomtatni.És akkor már holnap elkezdhetném osztogatni.

Attilával voltatok kint amúgy?

Bnőm odabent csinálja mittoménprogrammal, tennap nem volt lélegzetni ideje sem, ma ealszeg lesz. Bár én meg ma nem leszek, csak holnap tom átküldeni, vagy ma késő este. Attila csak déutámnonként ér rá, tennap még nem volt jó, a mai napra még nem reagált, hogy mehetek-e érte.

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont átszervezem a mai napomat és akkor holnapra időzítem a gyártást.Este küldheted, ha mégsem jön össze, akkor este vmit összehozunk közösen, ok?

Elovileg kaptál mélre szórólapot nyuszi. Voltunk Attilával kinnt, felmáértül a terepet, jó a hangár, de a pingpongos részebn kell lennünk, és kinnt sem engedik, ami nem gond, mert ketté lehet ossztani a hangárt, eléggé hosszú, jó az akkusztikája, lmajkd részletesebben később, most pihi, mer kifingtam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.