Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem feledkeztem meg rólad! Csak veled már megbeszéltem, Telot meg figyelmeztetnem kell, nehogy elárulja, mert akkor jajj neki :blink: :) :)

Bár ezt nem lehet elmondás alapján elképzelni, annyira agyament szerintem :lol:

Értettem....de többet inkább ne áruljunk el arról a dologról...mert a végén még kitalálják!

Ja, jól aludtál? kipihened magad? Tudod, pár napja még nagyon nyűgi voltál, mert fáradt voltál.

Bakker...mivel mostanában kicsit lusta vagyok beállni a kocsival az udvarra, legalább úgy szoktam megállni, hogy lássam az ablakból....most bizony inkább zöld a színe, mint kék....lassan kezdem azt hinni, hogy a hőmérséklet is befolyásolja a kocsikánk színét.

Erre gondoltam...most ilyennek látszik.

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek majdnem meghiúsult a talin való részvételem :blink:

A frissen hullot hó alatt megbújó tükörsima jégre lépve majdnem akkorát vágódtam, hogy a nyakam is kitörhetett volna! :) De megúsztam nem véletlenül, mert ugyebár véletlenek nincsenek. :)

Mindettől függetlenül ahogy érzem a szemem igen bedagad megint, szóval....nem jól indul a szabadság!És dagadt szemmel nem mehetek veletek :lol: :D :o

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek majdnem meghiúsult a talin való részvételem :blink:

A frissen hullot hó alatt megbújó tükörsima jégre lépve majdnem akkorát vágódtam, hogy a nyakam is kitörhetett volna! :) De megúsztam nem véletlenül, mert ugyebár véletlenek nincsenek. :)

Mindettől függetlenül ahogy érzem a szemem igen bedagad megint, szóval....nem jól indul a szabadság!És dagadt szemmel nem mehetek veletek :lol: :D :o

Napszemüveg! B) És már nem is látszik....szóval járj óvatosabban, és gyere 25.-én! B)

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek majdnem meghiúsult a talin való részvételem :blink:

A frissen hullot hó alatt megbújó tükörsima jégre lépve majdnem akkorát vágódtam, hogy a nyakam is kitörhetett volna! :) De megúsztam nem véletlenül, mert ugyebár véletlenek nincsenek. :)

Mindettől függetlenül ahogy érzem a szemem igen bedagad megint, szóval....nem jól indul a szabadság!És dagadt szemmel nem mehetek veletek :lol: :D :o

Nem semmi.... Itt nincs akkora hó, illetve ami esik az jelenleg el is olvad rögtön, persze éjjel meg majd valószínú lefagy.

Borogasd a szemed szorgosan! Az nem lehet, hogy pont a régióvezetőnő nincs ott a talin... B)

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi.... Itt nincs akkora hó, illetve ami esik az jelenleg el is olvad rögtön, persze éjjel meg majd valószínú lefagy.

Itt továbbra is esik ezerrel....

Borogasd a szemed szorgosan! Az nem lehet, hogy pont a régióvezetőnő nincs ott a talin... :)

Igazán kedvesek vagytok hogy megválasztottatok :) , akkor köszönöm szépen a bizalmat!

Ígérem megpróbálok jó vezető lenni :lol: Csak tudnám, hogy mit kell csinálni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Itt továbbra is esik ezerrel....

Igazán kedvesek vagytok hogy megválasztottatok :) , akkor köszönöm szépen a bizalmat!

Ígérem megpróbálok jó vezető lenni :D Csak tudnám, hogy mit kell csinálni :blink:

Megmondani a tutit! :)

meg persze megjelenni a talikon! :o Ha kell napszemüvegben! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké, a napszemüveg, de ha nem látok???? :blink:

Így tuti kimarad a "mantapower", mert szemüvegben utálok lenni!!!Mindig párásodik!

Előttünk ezt ne szégyelld...a mantában majd leveszed a napszemüveget és mehet a móka, pláne ha ilyen idő marad... :)

ui: most vettem észre...tudok titulust módosítani... :)

Link to comment
Megosztás:

Előttünk ezt ne szégyelld...a mantában majd leveszed a napszemüveget és mehet a móka, pláne ha ilyen idő marad... :)

Nem a szégyenlőségről van szó, hanem arról, hogy rövidlátó vagyok, így a szemüveg azért kell, hogy egyáltalán az orromig ellássak :blink:

Nyáron azt hittem ez allergia, de rájöttem ,hogy túlerőltettem a szemem...

Ha sokt ülök gép előttt, és keveset alszok, akkor ez történik.

Mert tegnap hiába köszöntem el tőletek viszonylag hamar :) Sámlival még váltottunk pár szót..

Link to comment
Megosztás:

Nem a szégyenlőségről van szó, hanem arról, hogy rövidlátó vagyok, így a szemüveg azért kell, hogy egyáltalán az orromig ellássak :blink:

Nyáron azt hittem ez allergia, de rájöttem ,hogy túlerőltettem a szemem...

Ha sokt ülök gép előttt, és keveset alszok, akkor ez történik.

Mert tegnap hiába köszöntem el tőletek viszonylag hamar :) Sámlival még váltottunk pár szót..

sajnálom, hogy ez van....szemüvegesnek lenni nem kis móka.

Sámlival miben egyeztetek meg? Milyen gyakran tud fórumozni? stb.....

Link to comment
Megosztás:

Most mennem kell...tudjátok, a céges buli.

Szóval legközelebb holnap délelőtt leszek itt. Addig jól viselkedjetek, és írjatok jó sokat...azt akarom, hogy follyon a szemem, mire a végére érek. :blink:

Jó éjt mindenkinek!

Mentem bulizni....(itt lesz az Irígy Hónaljmirígy, meg a Demjén Rózsi) :)

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

majd rájöttök ti is! :)

Már alig várom!

Mostanában vacakolt a netem, ezért nem volt időm fórumozni és volt mit olvasnom! Szerencsére!

Én sem bontom a sört a fogammal! Kézzel, villával, késsel, zárral, csavarhúzóval. Mivel próbáltam volna, ha "sörös" lennék? :blink:

Az ajándék kérdése nagyon fúrja az oldalamat. Lassan kidhatom Aggteleknek mint második barlangrendszert!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.