Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tamás, és ha a sapka mellé sört is adnak????Így már megfontolod mi???

igen rég ittam már alkoholt,és jelen helyzetben sem érzem szükségét az ellenkezőjének :D

francba,most olvasom,h ma 19től tali....én meg ebben a percben érkeztem vissza debrecenbe :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem ér! Miért vagyok én ilyen messze tőletek? Úgy mennék ilyenkor én is! :rolleyes:

Akkor nemoskára hétvégére szervezzük, akkor le tudsz majd jönni, vagy akár tessák koncertet szerveztetni ide, és fel a fejjel!!!! :mellow:

Köszi srácok a tegnapot, hamarosan megismételjük, mackónak pedig külön köszönet a szomjoltásért :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit!

Asszem kicsit a telefon és benzin számlád több, mint egy üditő. :mellow:

Lacus ma ismét megy oviba. Még ugyan van egy pici kötés a kezén, amit már nem a fertőzés stb. miatt teszünk rá, hanem hogy nehogy felsértse a friss hámréteget a kezén.

Be van zsongva. Hiányzik neki az ovi, csak amíg a dokik azt nem mondták, hogy mehet,addig nem vihettük.

Nyuszi! Azt a céget neten megnéztem este... :rolleyes: szerintem az nem fog menni. Endlos jól saccolt. "sajnos"

Link to comment
Megosztás:

Akkor nemoskára hétvégére szervezzük, akkor le tudsz majd jönni, vagy akár tessák koncertet szerveztetni ide, és fel a fejjel!!!! :mellow:

Köszi srácok a tegnapot, hamarosan megismételjük, mackónak pedig külön köszönet a szomjoltásért :unsure:

Jó lenne! És köszi! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nofene... tali megvolt. Lassan teljes lesz minden. Igyekszünk ürrakéta kilővés színtre tökéletesíteni mindent. :rolleyes:
Én nem merek pozitív vélemyént alkotni, amíg nem vagyunk benne, és nem mondhatjuk el, hogy jól sikerült. Nehogy elbízzam magam.

Asszem kicsit a telefon és benzin számlád több, mint egy üditő. :mellow:
Gondolom, költaségeket el lehet majd a támogatásból számolni, ez alapvető.

Endlos jól saccolt. "sajnos"
Mos nem vok képben, mit is saccoltam? Ja korsót?
Link to comment
Megosztás:

Örülök ha a kabai vasútállomásig kibirja rángatás nélkül, mit kezdjek vele ha debrecen alatt végleg megadja magát... ha jó lesz akkor elugrok, de msot nem jó :mellow: várom a tippeteket, a bajok forrására. Köszike :rolleyes:

Szia,az általános műszaki problémák részben van egy olyan téma,hogy "C14 NZ leáll nem indul"javaslom nézd meg ott!

Link to comment
Megosztás:

Hellóhallóelektorkalandor!

SzaboT strikes back! :rolleyes: Kicsit megint eltűntem, de a mostani időszakom ilyen lesz, légyszi nézzétek el nekem. A hét vége felé lazul a hurok, szerintem egy tali is beleférne. :mellow:

Lépek vissza melózni, mert a sorokon most csak úgy nyüzsögnek a külföldi fejesek és nem volna jó, ha netezésen kapnának. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nincs hangod?????Juhéééé, akkor értem már miért vagy ennyire aktív írásban... ;)

Spontán telefonok voltak, így aki mer az nyer :unsure: Akkor gondolom ma nem akarsz meghívni egy fagyira :D

kabbe :P

azérrrr nehogy azt hidd,hogy tamás báttyád betegen nem tudja kiénekelni a 8 oktávot ;)

fagyi jót tenne a gyulladt torkomnak,persze nem sok,csak egy kicsi :mellow: utána meg egy jó Nyuszi edition forraltbor :rolleyes: :lol: :lol:

áll az alku :D

de ezt az aki mer az nyer dolgot nem érteni

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor elvihetsz a Révész térre délután, bár addigra hátha mackó is visszaér, és mesél

nemtom pontosan mikor végzek,na meg hogy te mikorra akarsz menni?

mert még mennem kell haza rendszergarázdálkodni :rolleyes: apa az imént betűzött el egy pársoros angol hibaüzenetet :mellow: :unsure:

de sztem otthon hamar végzek :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor kizárva, mert max 6-ig vannak nyitva, de lehet csak 5-ig.És most jutott eszembe lehet már otthon van a szekrényem, és szerelnem kell :mellow:

azt mondtad nem te fogod összeszerelni :rolleyes:

ja,és akkor házhozfagyi lesz? :D

sofőrség akkor bocsi,de nemigen megy,mert legeslegesleghamarabb 17 körül érnék vissza debrecenbe :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.