Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

mackó mondta: "ui: voltam kint jet-nél, mondom dumcsizok CS-os opelesekkel... erre a parkoló vectrának nem nekitolat egy frissjogsis gyerek?

szerencsére csak festék, és talán olcsón javítható, de még először engem akart hibáztatni, mert a vectra parkolt. vazz... még jó, hogy voltak mellettem páran, és hatottunk rá."

Igyjár az aki korpa közé keveredik! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Menet közben elképesztően jó a verda, még a szerelő is azt mondta, hogy etalon lehetne a hasonló korú kocsik között, annyira simán megy, suhan, mint a szél,

DE! Amikor megállok egy lámpánál vagy bárhol, és alapjáraton megy, akkor össze-vissza csuklik az alapjárat, ráz a kormány, a műszerfal, az ülés, minden, egy kivülállónak nem vészes, da aki vezeti, annak elég zavaró. Ahogy elindulok vele, mint az álom!

Persze a gyújtás majd minden eleme cserélve lett, és ennek is köszönhető, hogy ilyen simán megy, minden alkatrész cseréje jogos volt, majd megmutatom őket.

A múltkor, amit néztünk, és mondtad, hogy az a léptetőmotor. Az állítólag csak egy cső, valami tolattyú, vagy mi a szösz.

Amiket felsoroltál hibaforrás gyanánt, azt házilag nem lehet kimérni vagy ellenőrizni valahogy? Mostmár ha beledöglök is utánajárok a problémának, mert nem vagyok feladós típus, és idegesít!

Elég komoly összeget fizettem, nem olcsó az alkatrész, meg a munkadíj sem, úgyhogy meg lettem vágva rendesen :blush:

Majd beszélünk!

Losival amikor a C20NE-t raktuk össze a "csapattal" ugyanez volt a gond!

Légtömegmérő és folytószelep poti csere megoldotta.

Próbáltd meg azt,hogy a folytószelep potit leveszed,beindítod a mocit és kézzel adod a potinak a mozgást!

Ha más gond nincs,akkor stabilnak kell lennie az alapjáratnak,így tudni fogod hogy a poti jó-e vagy nem.

Esetleg még valahol falsot szív,de valszeg a poti lesz a ludas,Udi szerint kb 5évet bírnak ki és utána cserélni kell őket,tehát bontottat nem is éri meg betenni.

Link to comment
Megosztás:

voltam kint egyszer én is, egyszer mindenki eshet hibába ;) :lol:

Tomi, remélem érted a viccet, és ha jobban belegondolsz ez a te érdemed dicséri, hogy mostmár közénk tartozol :blush:

Nem kell mindenen felkapni a vizet...szeressük egymást gyerekek... :lol:

Azt hiszem megyek még kúrálom magam :D

Link to comment
Megosztás:

Losival amikor a C20NE-t raktuk össze a "csapattal" ugyanez volt a gond!

Légtömegmérő és folytószelep poti csere megoldotta.

Próbáltd meg azt,hogy a folytószelep potit leveszed,beindítod a mocit és kézzel adod a potinak a mozgást!

Ha más gond nincs,akkor stabilnak kell lennie az alapjáratnak,így tudni fogod hogy a poti jó-e vagy nem.

Esetleg még valahol falsot szív,de valszeg a poti lesz a ludas,Udi szerint kb 5évet bírnak ki és utána cserélni kell őket,tehát bontottat nem is éri meg betenni.

köszi, megfogjuk nézni!

Azt hogy lehet könnyen kiszűrni, hogy falsot szív?

Link to comment
Megosztás:

Amigo... türelem!! :blush:

előbb folytószelep poti, aztán falslevegő, stb. csak szépen sorba.

Ha valahol tudsz venni, akkor Protek (vagy tec) szert vegyél, teli tankba bele, vagy félbe, kijárni... tankolni, kijárni, és benzinszűrő csere. ui: a szerelő szűrőt cserélt? Benzinét..

Link to comment
Megosztás:

naa. nem kell tragikusan felfogni.

;)

ahogy elhangzott úgy fogtam fel

voltam kint egyszer én is, egyszer mindenki eshet hibába :P :P

Tomi, remélem érted a viccet, és ha jobban belegondolsz ez a te érdemed dicséri, hogy mostmár közénk tartozol :lol:

Nem kell mindenen felkapni a vizet...szeressük egymást gyerekek... ;)

Azt hiszem megyek még kúrálom magam :lol:

az nem volt hiba :P :P :P ;) :lol:

én értem ezt a dolgot,de azért mert valaki odajár,és teszem azt nem opelklubos,már egyből "korpa"?????????

értsem a viccet? mégis hol találok ilyet abban a kijelentésben? :blush: :D

állatok vannak,persze,de nem kéne általánosítani.ez kifejezetten zavar.

az,hogy ide tartozom,még közel nem jelenti azt,hogy hogy elhatárolom magam másoktól,mindkét "csapatra" ugyanolyan meleg szívvel gondolok,bár vannak problémáim itt-ott.vagy lehet nem is az enyémek...nézőpont kérdése :lol:

de ha valaki OTT jelen van,akkor máris senkinek van nézve? röhejes...

na jóvan,abbahagyom,Kellemes Húsvétot mindenkinek ;) :P

kúrálás? megyek azt jól meglocsollak ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Amigo... türelem!! :D

előbb folytószelep poti, aztán falslevegő, stb. csak szépen sorba.

Ha valahol tudsz venni, akkor Protek (vagy tec) szert vegyél, teli tankba bele, vagy félbe, kijárni... tankolni, kijárni, és benzinszűrő csere. ui: a szerelő szűrőt cserélt? Benzinét..

ok, jövőhéten majd rálesünk :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tamás :lol: , senki nem határolódik el, senki nem mondott "rátok" rosszat, csak mi más vonalon futunk, mi vagyunk a "vén rókák, és nyulak" :D akik már lehiggadtak, és amott a fiatalok, mi másképp szórakozunk, mert minket nem csak a kocsi, meg az ehhez hasonlók kötnek össze, hanem mi tényleg barátok vagyunk, nemcsak parkolóbeli cimborák, mint ott a legtöbben, de persze tudom ott is szövődtek már mély barátságok, szóval ne hasolítgassunk, mindkét csapat más és más. Én az opel clubban találtam meg azt ami nekem kell, mások ott.Én ezért maradok itt.Kinek szíve joga. :lol:

Más:ma kocsimosás közben vettem észre vki újból megjelölte a kocsimat....klassz felismerés volt. :blush:

Most pedig megyek tojást festeni, na nem a locsolóknak!!!!!Hallod Tamás, meg ne próbáld, én nem tartom a Húsvétot!!!!!Csakis a saját kedvemért, mert imádom a festett tojást, azon felül pedig művészi hajlamaimat is kiélhetem végre ;)

Link to comment
Megosztás:

...mi vagyunk a "vén rókák, és nyulak" :blush: akik már lehiggadtak, és amott a fiatalok, mi másképp szórakozunk, mert minket nem csak a kocsi, meg az ehhez hasonlók kötnek össze...

köhömmm-köhömmm-köhömmmmmmm :D azért vannak itt is nem kevesen,akik... ;) az autó kérdése meg szintén :lol:

egyébként teljesen egyetértek veled,de Lujdzsi nem éppen ezt mondta,na :lol: :lol:

szóval téma lezárva,örülök hogy pl Te és mackó is hogy látjátok ezt a kérdést :lol:

Hallod Tamás, meg ne próbáld!!!!

forum_icon_sunyi.gifforum_icon_sunyi.gifforum_icon_sunyi.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.