Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jajj de jó :P én is téged,de vas nélkül is :blush:

Viszont még az sem biztos,hogy addigra összeáll az enyim,hogy el merjek vele indulni odáig,meg vissza is :D

Jelenleg így áll: (hogy én is mutassak képet róla)

Cup cup. ;) No, most rendesen körbepusziltam. :lol:

Szép lesz, jó lesz, és megy majd, mint állat. :lol: De szép dupla páros is leszünk. :lol: 2.0 Ascona+2.2 Manta, 3.0 Ascona+3.0 Manta. C Rekimnek lesz esetleg egyszer tesója? :lol: (jár itt a pofám össze vissza, de a három autómból csak egy gurul. :P)

Amúgy embörök! Remélem, ilyet csinálunk, csak jóval több autóval. ;)

IMG_4330.JPG

Link to comment
Megosztás:

Sanyi a Rekordnak nálam nem lesz családfája,ez tuti. Viszont ha alkatrész kell szólj,mert rengeteg van ;)

Nekem a 4 autóból mind a 4 gurul! :lol: bár az egyiket előbb talpra kéne állítani mert az oldalán nem csúszik...abban nincs már motor sem,meg a nagyban még nincs motor,a másik kettő bármikor pöccröff...ilyen volt az oldalán csúszó is :D

Abból még az AC meg a csöveg,és a két futómű jön ki,aztán előveszem a nagyflexet,meg a baltát :blush:

Link to comment
Megosztás:

Képeink a vasárnapi vígkend major látogatásról:

http://picasaweb.google.com/bebida.opel/Debrecen2007MRcius31

Egy-kettőt talán ki lehetne rakni mutatóba a tali topikba kedvcsinálónak...

Köszi! Szerintem egy az egyben mehetne oda. Most néztem végig slide show-val, nekem tetszik! :blush:

Nekem a 4 autóból mind a 4 gurul! :lol: bár az egyiket előbb talpra kéne állítani mert az oldalán nem csúszik... abban nincs már motor sem, meg a nagyban még nincs motor, a másik kettő bármikor pöccröff...ilyen volt az oldalán csúszó is :D

Ja, hát, ha így nézzük a három kocsimból kettő alatt van kerék. ;) De a törött Manta kasztni az tényleg csak kasztni. Node nem is igen kell több, mert az teljesen át lesz faragva. Mint a tervek már ismeretesek mindenki előtt. :lol:

Uccsó kép a nagy nosztalgiahullámban:

"A lányok, a lányok, a lányok angyalok..."

IMG_4318.JPG

Link to comment
Megosztás:

Szerdán a Zopellel megyek be a suliba, de am. Kabai lennék. ;) Egyszer Debiben kéne egyeztetni egy találkát, mármint ahogy Nyuszi kérdezte, vagy nekem szoboszlón is jó, debrecenben nem vagyok annyira jártas. :D

Bár most kevesen vagyunk a környéken, de ha javasolsz időpontot meglátjuk összejön-e

Srácok az a három testőrös kép nagyon tetszik :blush:

Telonito, nyugodtan beteheted alinket a talis topicba

Link to comment
Megosztás:

Hát arra igényt tartanék. Az úr nem ver Szabottal ugye? :-))

Még megteheti! :lol:

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit! ;)

Szia!

Üdv közöttünk! Gyere sűrűn! Gyere talikra! ... ööö, ugyen nem ijesztettem el? :blush:

Szabbensz, csak egy "kis" megjegyzés a storbis féklámpához: Ha a fékezéskor mondjuk 3x felvillan és utána csak ég, akkor ok, de mondjuk egy enyhe lejtős kereszteződésben, ahol nyomni kell a féket, ott dekkolni mondjuk 1-2 percig és közben kivillogni a másik szemét, az ciki. Mondjuk mindezt szürkületben. Gondolod, hogy utána tud a szerencsétlen koncentrálni? Esetleg látni is fog? A KRESZ is folyamatos vörös fényt ír elő a féklámpához. A villogó fény eltereli a figyelmet (mint a felcsillanó króm rendszám keretek). Ha villogást akarsz, akkor inkább tegyél strobit az első lámpába és talikon kapcsold be álló helyzetben.

Na, ezek után szeretnélek üdvözölni a csapatban (most biztos jó szívvel gondolsz rám, de én hülye másokat is figyelembe szoktam venni, és abba is bele szoktam gondolni, hogy én hogy érezném magam mások helyében, de én ilyen vagyok, de majd megismersz), mert asszem ezt még eddig nem volt időm megtenni. Pont ugyanígy szeretném üdvözölni Amigo-t is. Sziasztok srácok! :lol:

Na, szóval újra itt vagyok. Több, mint egy órát vett igénybe a visszaolvasás (nem az olvasásommal van gond, rég voltam itt, bocsi érte). A hétvégém nekem is szabad. Akármitis szervezhetnénk. Még egy ötlet. Az EW-nél szoktunk gyülekezni. Szemben nyílt egy meki, ahová átjárhatnánk kajálni. A pontokat meg ráírnánk az én SMART kártyámra... :lol:

Endlos, este belinkelem az én verziómat. Újra kell kreálnom egy régiből, mert egy rendszerhalál miatt letöröltem az újat. :D

Link to comment
Megosztás:

Szabbensz, csak egy "kis" megjegyzés a storbis féklámpához: Ha a fékezéskor mondjuk 3x felvillan és utána csak ég, akkor ok, de mondjuk egy enyhe lejtős kereszteződésben, ahol nyomni kell a féket, ott dekkolni mondjuk 1-2 percig és közben kivillogni a másik szemét, az ciki. Mondjuk mindezt szürkületben. Gondolod, hogy utána tud a szerencsétlen koncentrálni? Esetleg látni is fog? A KRESZ is folyamatos vörös fényt ír elő a féklámpához. A villogó fény eltereli a figyelmet (mint a felcsillanó króm rendszám keretek). Ha villogást akarsz, akkor inkább tegyél strobit az első lámpába és talikon kapcsold be álló helyzetben.

Pirosan villog a strobi is, mint a pótfékámpa... állítólag, mert még nem láttam a cumót, csak elmagyarázta a PC boltos gádzsó, akinél rendeltem... Kérdeztem rendőrt is erről, s nem tiltott dolog szerinte. Nah mindegy, a téma részemről lezárva.

Link to comment
Megosztás:

Szabbensz! Nekem van itthon 4 nyárigumim 14"-es ami csak porosodik. Az astrámon voltak, aztán a kocsi a téliekkel ment el, és ezek megmaradtak. Az eladó gumis topikban van róluk infó is pár oldalt visszalapozva.

ui: volt főnököm ma kell visszahívjam, ajánlat végett... (nem, nem állás, a talival van kapcsolatban.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.