Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

WEz nemtom mittyelent: Berlina ma 00:11 | Válasz | #9092

Mint mondottam volt,én,mi megyünk tutira

Aki opelfórumon regisztrálva van,az írjon be Berlina kadettklubbos személy oldaláról két darab főt!Köszönjük

--Nyugodtan dudálj,most cserélek tárat.

No, kinyomoztam. :blush: A srác már valamikor leírta, hogy ő jön, de nincs ide (Opel fórum) regisztrálva, ezért megkér valakit, hogy az ő nevében (Berlina (de ez a Berlina feltételezem nem a mi Berlinánk)) ugyan írja már fel a listára őt, plusz egy személyt. No, ennyi! :D

Tehát gyűlünk onnan is. Már csak azt nem tudom, hogy egy napra jönne, vagy háromra. De ha meghírdetjük a számlaszámot, akkor ez is ki fog derülni. (gondolom)

Link to comment
Megosztás:

Standdal készül a szuperauto.hu...

Namosmáraztán akárki akármit mondd, én kinyomtatok egy csomó A5-ös méretű szórólapot a taliról, és osztogatom, olyan gáz, hogy mindenki, akinek mondom elő kell vennie egy papírt, hogy leírja az időpontot, meg a webcímet. Aztán ha bármi lesz, felelősséget nem vállalok :-)) Asszem nekem is ksikerült megnyernek egy fábiás havert H-astrát vett,pedig nem kényszerült rá, csak beszéltünk az opelről, meg a klubról, aztán köv alkalommal meg nevetve mondja, hogy ő is vett egy opelt. Tennap a zsibi előtt is láttam egy tökéletes állapotú Mantást, és nem volt pofim odamenni midnen papír nélkül mondani, pedig tuti belépett volna ide.

Link to comment
Megosztás:

Ugye azért a májusi tali előtt egyszer átgurulsz hozzánk ismerkedni?

Pontosan hova is? :blush: s mikor? Ha épp nem kell dolgoznom, akkor tudok menni! Suli mellett néha besegítek faternak a Di-GI szerelésekben ;)

Amúgy Hajdúszoboszlón vagyok 5. éves a közgázban :lol: ha valakinek ismerős a suli. Gondolom én vagyok a legfiatalabb az itt jelenlevő márkatársak között :D

Szép werda Sanyi! Hány éves a kicsike?

Link to comment
Megosztás:

Én a sajátomat már lassan négy hónapja nem láttam. Úúúúgy hiányzik. :D Szeretem! :blush:

Sanyim,mindenki nagyon szereti a sajátját! Én minden nap ülök az enyémben mégsem unom meg.

A héten csavarjaira szedem a kicsiT ;) Remélem meglesz a talira,égető szükségem van rá hogy azzal menjek :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Máris többet kap, mint az enyém. Én a sajátomat már lassan négy hónapja nem láttam. Úúúúgy hiányzik. :D Szeretem! :blush:

Hátigen, hátigen, hátigen. NAon saját ótó, nem egy tömegcikk. Szabbensz megyek szoboszlóra nemsoká, pont egy ottani srác vette meg a felnimet. :-))

Link to comment
Megosztás:

No, kinyomoztam. :blush: A srác már valamikor leírta, hogy ő jön, de nincs ide (Opel fórum) regisztrálva, ezért megkér valakit, hogy az ő nevében (Berlina (de ez a Berlina feltételezem nem a mi Berlinánk)) ugyan írja már fel a listára őt, plusz egy személyt. No, ennyi! :D

Tehát gyűlünk onnan is. Már csak azt nem tudom, hogy egy napra jönne, vagy háromra. De ha meghírdetjük a számlaszámot, akkor ez is ki fog derülni. (gondolom)

Húha most verjem a falba a fejem, vagy csak nyeljek egy nagyot. Ezek szerint csak az írhat a jelentkezésbe, aki klubtag? És aki esetleg szívesen lenne klubtag, vagy csak lojális, lehet, hogy már lenne 100 jelentkezőnk ........................... Namind1, legalább tom, hogy álljak hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Szép werda Sanyi! Hány éves a kicsike?

Korban épp hozzám illő a kislány. :blush: '79-es, mint én, de ő augusztusi, tehát én vagyok idősebb egy hónappal. :D

Ezek szerint csak az írhat a jelentkezésbe, aki klubtag?

Szerencsére nem, elég, ha csak regisztrál. Kipróbáltam, regisztráció nélkül is lehet olvasni, de írni csak hivatalosan. Vagy esetleg megadjuk az én e-mail címemet, és aki jönni szeretne, az ír nekem, én pedig felrakom a listára. Ha ez így rendben van.

Link to comment
Megosztás:

Szabbensz megyek szoboszlóra nemsoká, pont egy ottani srác vette meg a felnimet. :-))

Szerdán a Zopellel megyek be a suliba, de am. Kabai lennék. :lol: Egyszer Debiben kéne egyeztetni egy találkát, mármint ahogy Nyuszi kérdezte, vagy nekem szoboszlón is jó, debrecenben nem vagyok annyira jártas. ;)

Gratula hozzá Sanyi!

Szeretem a veterán ótókat :blush: Ha ilyen gondos gazdája van, mint Te, akkor az örökké él!

Remélem az enyém is megéri azt a kort, nem bontóban végzi :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyim,mindenki nagyon szereti a sajátját! Én minden nap ülök az enyémben mégsem unom meg.

A héten csavarjaira szedem a kicsiT :blush: Remélem meglesz a talira,égető szükségem van rá hogy azzal menjek :D ;)

Hát igen, mi vén emberek csak az öreg vasakat szeressük. :lol: De jó is lesz, ha a kicsivel jössz! De én a Samarával is szeretlek ám, cuncus! :lol:

Az enyém viszont akkor már valószínú, hogy lakatolás alatt fog állni, úgyhogy én nagy valószínűséggel rizsrakétával gördülök.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, mi vén emberek csak az öreg vasakat szeressük. ;) De jó is lesz, ha a kicsivel jössz! De én a Samarával is szeretlek ám, cuncus! :lol:

Az enyém viszont akkor már valószínú, hogy lakatolás alatt fog állni, úgyhogy én nagy valószínűséggel rizsrakétával gördülök.

Jajj de jó :lol: én is téged,de vas nélkül is :blush:

Viszont még az sem biztos,hogy addigra összeáll az enyim,hogy el merjek vele indulni odáig,meg vissza is :D

Jelenleg így áll: (hogy én is mutassak képet róla)

ascona.jpg

Érdemes megnézni a testőrséget körülötte :lol: Rekord innen onnan,az egyik a testével védi :lol: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.