Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A stroboszkóppal meg annyi, hogy akit zavar hogy előtte villogok, az így járt. Ízlések és pofonok...

azért ezzel óvatosan mert van aki érzékeny rá, bevillogsz neki kap egy rohamot és nekedmegy.....ha rossz napod van akkor egy betonkeverővel vagy vasszállítóval van :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy vannak emberek, akiknek szúrni fogja a szemét, de ez van.

Ma is ahogy jöttem haza debrecenből, a H.szoboszlói elkerülőn haladtam, a keleti hídja felé, már a kereszteződéstől voltam kb 200m re, s egy bunkó elémjött a STOP tábla ellenére, (kaba felé haladtam) s utánna még neki állt feljebb, meg beintett, miután rádudáltam... Egy az, hogy 100 al érkeztem, belecsapódni nem akartam, másik, meg hogy mi a faxér van ott a STOP tábla?!?! Bárcsak lett volna ott egy rendőr... nemigen mutogat utánna. Egyesek nem tudom hogy szerzik a jogsit... v veszik. Erről ennyit.

Link to comment
Megosztás:

Lujdzsi, hogy hozzászóljak, szerény véleményem szerint gusztustalanul néz ki ez az Astra Chevrolet jelllel az orrán :blush:

Lekoppincsolták ?

Amúgy az Opel Agila jelent meg hamarabb, vagy a Suzuki Wagon R+? melyik másolt melyikről?

Nem tom de a wagonerekben a bajuszkapcsolók és a világításé is egy az egyben opel.

akkor van kélrdés nincs kérdés?

Link to comment
Megosztás:

A sztoboszkóphoz!

Nem ellenzem de nem is dícsérem.Akinek kell az vegye.De csak azért mert nem szeretem még nem ítélem el a márkatársat érte.Tegye meg a rend bősz őre ha utoléri.

Másfelől ilyen alapon az összes idióta montenbájkost le kellene lőni amikor felrakja azt a villogó "szrt" a kerójára.Ahelyett hogy láthatósági mellénybe bujtatná amúgyis oly törékeny tesét.

UFF..

Link to comment
Megosztás:

Nemrég értem haza a favágásból, úgyhogy most igazán igaz a nóta, hogy "A lábamon alig alig..."

A Wagon er pozitív kontra Agila és Chevrolet kontra Opelhez: az első kettő szerintem közös fejlesztés, a második kettő meg egy az egyben Opel, csak Dél-Amerikában Chevrolet-ként adják el. Érdemes rákeresni mondjuk a Chevrolet Kadettekre. Ez olyan, mint angliában a Vauxhall.

A sztoboszkóphoz!

Nem ellenzem de nem is dícsérem. Akinek kell az vegye. De csak azért mert nem szeretem még nem ítélem el a márkatársat érte. Tegye meg a rend bősz őre ha utóléri.

A fene se tudja... Az ilyen pislogó, villogó bisz-baszokkal úgy vagyok, mint a "króm" rendszámkerettel, a világító spricnikkel, meg a láng mintájú matricákkal. Gagyi. A tuning nem ez. Ettől nem megy jobban, és giccses, mint a gipsz oroszlán a kerítésoszlopon. Persze van, akinek tetszik, hát legyen vele boldog. Ott van, és kész, de ami zavaró, az zavaró.

(mellesleg én sem akarom a cartárs torkát átharapni, amíg nem előttem fékez :blush:)

Link to comment
Megosztás:

...A Wagon er pozitív kontra Agila és Chevrolet kontra Opelhez: az első kettő szerintem közös fejlesztés, a második kettő meg egy az egyben Opel, csak Dél-Amerikában Chevrolet-ként adják el. Érdemes rákeresni mondjuk a Chevrolet Kadettekre. Ez olyan, mint angliában a Vauxhall.

Na én ugyanezt mondtam a #16259 -edik ben

:blush:

Link to comment
Megosztás:

Ok Sanyi :D

Van rendőr ismerősöm, majd megkérdezem tőle hogy szimpatizálnak ezzel a dologgal :blush: mármint a strobis lámpával

Tényleg, ha tudok 13" as alufelnit, akár használtan, v újonnan engem érdekel!

Végre!

Csak addig ügyeskedtem, hogy sikerült képet is feltennem a kedvencemről ;)

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Én meg így reggel kipihent fejjel átgondoltam ezt a stroboszkópos féklámpa témát. Rájöttem, hogy nem rossz ötlet, de nem is jó. Az igazi nagyjából így festene: Made in ferdeszem gyártmányú karácsonyfaégősor, csupa piros leddel. Ezt szigszalaggal körbe felvarázsolni a hátsó ablakra, aztán rákötni a féklámpára. És ha fékez az ember, akkor nem csak villog, de eljátssza a Jingle bells-t is.

Link to comment
Megosztás:

Mi miatt tettél le róla? Mit láttál? Jaaaaa! Sokkot kaptál? Mármint a Víg kendben. :blush:

És egyáltalán, miről tettél le? A Jazz-ről, vagy az SI-ről? Mert őszintén szólva az SI-ben én sem bízom. És különben is, ki mérné le a pontos hosszt?

Amúgy aki nem értené a dolgot, annak itt egy rövid leírás:

Szombaton találkozódtunk, és kimentünk a Víg kend majorba. Ott éppen abrakolt egy fehér csődör. Simogattuk, fényképeztük, és közben dumáltunk egymással. Node tavasz van, dúl a szerelem mindenhol, és a mi csődörünk is úgy gondolta, muszáj megmutatnia, hogy mekkora is az ő szerelme. ;) Ezekután erre visszagondolva mindíg jókat röhögtünk (Pl szóbakerült az Indul a bakterház is. Az ottani lovat gondolom nem kell bemutatni senkinek. :D Igaz, ő máshogy merevedett).

Aztán valahogy szóba került (mert szóba hoztam), hogy milyen hülyén hangzik az, amikor a pilóták bejelentik, hogy hány lábon repülnek. Lábon repülni? Hát nem hülyeség? No, itt jött az ötlet, hogy be kellene vezetni a lóf*szt, mint hosszmértéket. És akkor 3000 láb helyett repülhetnének mondjuk 1500 lóf*szon.

Nohát ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Endlos.. ezt meg én így nem értem. honnan szedted ezt? mi vele a baj?

Kadettklubon rekláémoztam a talit, és volt egy ien válasz, nekem most eléggé nhéz az agyam, hogy ezt a nyelvtani összetételt kibogozzam, de gondoltam vkinek jó, biztatásként írtam be ide.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.