Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Turner: Megkaptad Nyuszi mailjét? Vagy most sem? Szólj...most vagyok, elmondhatom pü-ben. :blink:

A többiektől meg elnézést kérek, volt egy bosszantó szerver hibánk, meg közben a "rendszergazdánk"-nak nem indult be hazafeléjövet a Marutija...én voltam a "sárgaangyal", mentem bikázni....vennie kéne már 1 akksit...mindig így jár mostanában. Szóval röviden ezért nem voltam itt sem, meg msn-en sem.

De most vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Turner: Megkaptad Nyuszi mailjét? Vagy most sem? Szólj...most vagyok, elmondhatom pü-ben. :)

A többiektől meg elnézést kérek, volt egy bosszantó szerver hibánk, meg közben a "rendszergazdánk"-nak nem indult be hazafeléjövet a Marutija...én voltam a "sárgaangyal", mentem bikázni....vennie kéne már 1 akksit...mindig így jár mostanában. Szóval röviden ezért nem voltam itt sem, meg msn-en sem.

De most vagyok.

Köszönöm szépen,megérkezett.. :lol:

Sanyi!!

Minden csak megközelítés kérdése,de a lényeg ugyanaz!! :blink:

Nyuszka!!

Azt én is megnézném!!Szerinted jajjgatnának? :D

(Bár már láttam hapsit "háromlábbal" zongorázni... :) )

Link to comment
Megosztás:

Micsoda?? Kegyetlenek! :lol:

A Peti munkahelye még szombaton is nyitva lesz..... durva....

Ki az a lelketelen, aki karácsony napján vesz autót?? Hát nincs az ilyennek szive?!! :)

Peti hol is dolgozik pontosan?

Amúgy én is sejtem ám, mi lehet az a 25-i ajándék... :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Körösön egy használtautó-kereskedésben.

Komolyan mondom, csodálkozom az embereken: a héten is eladtak vagy 10 hyundai kisteherautót. Méghogy télen pang az autópiac?? :lol:

Most van náluk egy 2001-es Njoy felszereltségű Astra caravan -PIROS!!!!!!!!!!!!! Full extra a bőrt kivéve. 1.7-es diesel. pont, amilyet szeretnék. :) :) nem is megyek megnézni, mert fájdítanám csak a szivem.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor Te is ismered..Nem tudod,hogyan keressek rá??Meg AKAROM mutatni a lányoknak.. B) :o

Otthon, ha minden igaz megvan. Majd körbenézem a Fun videókat, aztán elküldöm MSN-en valakinek, ha megtalálom.

Amúgy én is sejtem ám, mi lehet az a 25-i ajándék... :blink: :)

Kezdek kíváncsi lenni. :) Csak nem Nyuszifül mikulásruciban? :lol: Eléggé fiúknak való ajándék! :D

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt mindenkinek!

Már csak párat kell aludni, és megtudhatjátok, mi az amit Nyuszifül adni fog.. :blink:

Egyre kíváncsibb vagyok, hogy hova fogunk menni a parkolóból...

Ja, meg parsze kíváncsi vagyok egy Mantára+a tulajra, meg kíváncsi vagyok egy Corsa B-re, meg alighanem mindenki látni szertné Luigi cartársat is.

Ma alighanem este itt nem leszek..... Megyek bulizni a Főnix-be...Meg átvenni még 2 ajándékot....mert aki elmegy oda, az még ott is kap ajándékot....állítólag amit bent kaptunk, az kb. 20-25e értékű....

Mondjuk ennyit adhatnak is...valamelyik újságban volt, hogy az éves árbevétel 300 Milliárd forintocska....asszem ebbe beleférnek az ajándékok...

Esik valahol a hó?

Link to comment
Megosztás:

:) :) :lol: Ez nagyon jó!!!!

Nem gondoltam volna, hogy egy kis semmiség így felkavarja a kedélyeket B)

Telo!!!!!!!El ne áruld mi az!!!!Légy a cinkosom :o

Na, szép...vezérnőnk már rólam el is felejtkezett....akkor én elárulhatom? B)

Vagy maradjak csendben? :blink:

Ja....ahogy a vezérkar helyeselte...írtam sms-t a H-B-i Naplóba....remélem meg is fog jelenni, meg fogják sokan olvasni is.

B)

Ja, és persze remélem fognak is onnan jelentkezni nálunk....sajna most csak efféle "hirdetésekre futja"...

Majd ha több matricás ótó lesz....na az lesz a király!!! Lépten nyomon olyan ótókat akarok látni.. :D:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.