Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Az meg mi???? :blush:

Fontos!A fellépők tekintetében még beszélnünk kellene, mert alakul a dolog :D juhéééééééé, csak a stílusban kéne megegyeznünk, srácok nagyon fontos lenne egy személyes tali!ahol minél többen ott vagyunk!

Egyedül nem bírok és nem is akarok mindenben dönteni!De én azt hiszem amit ma megléptem abból nagyon sok jó dolog sülhet ki

Link to comment
Megosztás:

na ki?

ui: skacok. azt beszéljük Nyuszival msn-en, hogy szombaton kiugrunk a majorba.

Ki tud jönni?

esetleg szombat 3-órára a majorhoz. :blush:

Én rendesen bezsúfoltam a hétvégémet egy héttel előre. Bár egy késő esti akármi az beleférne. (8 körül)

Link to comment
Megosztás:

Hali !!

Mi a pálya skacok? nem írtam mostanában.... A motorjaimra is fordítottam egy kevés időt, hisz itt a tavasz :blush:

Az Astra- m ban a központi zárat át lehet építeni rádió kulcsos ra? vagy az nagyon költséges lenne?

Azt hiszem a riasztó sem működik a kocsimban... egy autószerelő "átnézte" a kocsi, s azt állapította meg, hogy ki lett szerelve a riasztó, vagyis az a kis doboz, amibe a riasztó kulcsa illik...

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.