Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja tgabika76 nem vette fel a telefont..... biztos sietett haza... megértem, ilyen retyó időben én is ezt tettem volna a helyében.

...mer a tgabikának sikerült frankón elbénáznia a dolgot. Délután negyed egykor értem Debrecenbe, és már előtte direkt kikészítettem a telefont az autó műszerfalára (amúgy a kabátzsebemben szokott lenni) hogy tutira meghalljam ha csörögne, aztán meg valahogy mégis sikerült nem észrevennem (ezért utólag is elnézést Mackosajt kollegától), pedig mikor hívott, még éppen Debrecenben voltam, akkor készültem hazaindulni. Ha ezt tudtam volna, simán vártam volna egy kicsit, elvégre már semmi dolgom nem volt. :blink:

Na mindegy, talán legközelebb. Az meg amennyire ki tudom számolni, elvileg január 17.-én lesz, de addig még úgyis írok ide előtte. Ha másért nem akkor azért, hátha Ti tudjátok, hogyan kötözzem a fejemre a telefont hogy tutira meghalljam ha csörög. (Amúgy nem vagyok ám süket, csak iszonyú hangos az autó, és emiatt a rádiót fel kell tekerni majdnem teljes hangerőre hogy halljak belőle valamit...)

Link to comment
Megosztás:

... utólag is elnézést Mackosajt kollegától ...

Nem probléma. Majd legközelebb.

... amennyire ki tudom számolni, elvileg január 17.-én lesz, de addig még úgyis írok ide előtte.

Na akkor ezt feljegyzem, nehogy lemaradjak. :blink:

... hátha Ti tudjátok, hogyan kötözzem a fejemre a telefont hogy tutira meghalljam ha csörög.

Egyszer hallottunk az egyik helyi rádióban egy betelefonáló srácot, aki egyedül adott elő akkor egy saját szerzésü rock számot. Állítólag celluxszal volt a fejéhez rögzítve a telefon. :)

Link to comment
Megosztás:

2005. december 25. Karácsonyi Megatali!!!! De.10:00 Tesco-EW parkoló

1. Nyuszifül

2. S.S. (sztárvendég :blink:)

3. mackosajt (Manta tesztpilóta)

4. SzaboT (Manta tesztpilóta)

5.

6.

.

.

.

Ui: Minden résztvevő ajándékot kap!!!! :)

Na ezt az ajándék dolgot meg lehetne kérdezni, hogy mi lesz? Vagy meglepi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.