Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Üdv Minden Opelesnek!

Egy '92 es F Astra - m van, s az lenne a kérdésem, hogy a kocsi gyári felnije 14" os? Ha 14" -os 15" -os alufelni aláfér még az autónak?

S hol lehet a megyében (Hajdú Bihar) vagy szomszédos megyékben vásárolni jó felniket?

E-mail re is írhat aki tud segíteni! (szabbensz@citromail.hu) Előre is köszönöm a válaszokat!!

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Üdv Minden Opelesnek!

...

Üdv.: Szabbensz

Szia!

A 15-ös lazán aláfér, azzal nincs baj, sőt, még talán viszgán is átcsúszik. :blush:

Debrecenben van pár hely, ahol lehet új felnit venni. Hazsnáltat is találhatsz gumisoknál.

Mit jelent a jó amúgy? ez a relatív.

írj minél gyakrabban

maci

Link to comment
Megosztás:

Igen gyér volt a mai termés!

Szabbensz! Üdv közöttünk,szabad belépni az opelklubba! :blush:

Nem azért hogy enkünk jó legyen hanem hogy neked!

menj fel a www.gumibolt.hu nevű oldalra,ott megvan minden személyautó váltómérete...Ez azt jelenti,hogy le van írva a kerékátmérőd(gyári) és megmondja hogy ha felnit cserélsz,melyik az a gumitípus,amelyiket a felnire rakva nem változik a kerékátmérőd...De itt tudsz felnit is és gumit is rendelni

U.i: Láttam már F astrán 19"-os felniket is nyugi. a 15" röhögve elfér.

Link to comment
Megosztás:

Ja,és csináltam képeket a Rekordról.
Képzeld, akinél a kuplung, és ilyen mélyebb dolgot szoktam csinálni, annak az udvarán áll egy C-Acsona arany metál, és gyári bronz übvegekkel. istenszép. Egysze volt oanunk, és emiatt különösen vonzódok hozz, Meg kérdeztem tőle, hog ymér mindig opel szervizekben helyezkedik el? Aszongya neki volt golfja is..................a többi szöveget ismeritek.

melyik az a gumitípus,amelyiket a felnire rakva nem változik a kerékátmérőd...De itt tudsz felnit is és gumit is rendelni
Mellesleg ha nem akarod, hogy változzon a váltóáttétel, akkor próbáld meg úgy összeválogatni, hogy egyezzen a tényleges átmérő a gyárival, mer ha nagyobb lesz az átmérője, akkor bár hosszabbak lesznek a fokozataid, és nagyobb a végsebességed, de lassabban ugrasz ki lámpánál, és terheled a váltót, futóművet, motort, mindent jobban.
Link to comment
Megosztás:

Srácok, kellene nekem néhány elérhetőséget keresni, mert sajna nekem most nincs kapacitásom rá. Remélhetőleg jövőhéten, ha van cím, akkor személyesen is megkereshetem a célpontokat :blush: , de most hétévégére kellene pár, hogy ha más nem e-mailben előzetesen egyeztessek velük. Ha vki ráér, szóljon már, és akkor adom a listát, köszi

Link to comment
Megosztás:

Srácok, kellene nekem néhány elérhetőséget keresni, mert sajna nekem most nincs kapacitásom rá. Remélhetőleg jövőhéten, ha van cím, akkor személyesen is megkereshetem a célpontokat :blush: , de most hétévégére kellene pár, hogy ha más nem e-mailben előzetesen egyeztessek velük. Ha vki ráér, szóljon már, és akkor adom a listát, köszi

Nya mentem. Majd estefelé megint leszek, addig léci írj vmit.

Link to comment
Megosztás:

Ja,és csináltam képeket a Rekordról.

Az enyém szebb volt, bibibí! :D De Roli, van egy nagy gond: a doki nem engedett dolgozni, úgyhogy nem vagyok Fehérváron, ezért nem tudok hétvégén nállad lenni. :blush: Marhára sajnálom. Viszont így bármikor tudok Debrecenbe menni, tehát ha szervezési akármi van, akkor ott a helyem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.