Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

szal a srác 10 év alatt tett 13e km-t a skodába.. az enyhén gazdaságtalan. volt tél, hogy a skoda a garázsban pihent végig.

Legtávolabb ha jól emléxem, Egerszalókra mentek vele. A vectrát már jobban ki akarják használni.

Ja, és persze garázsban áll ez is. Igaz teremgarázs, meg a lejutás és kijutás érdekes (tegnap volt benne részem), mert nem ekkora kocsikra tervezték. Kb. mint amikor a Top Gear-esek a sport kocsikkal voltak a mélygarázsban... sacc olyan a hely. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Vagy a turbó összkerék 6os váltó. :blush:

Összkerék az isten, utálom, hogy autók csuklanak nyeklenek, mer vagy csak hátul, vagy csak elől van meghajtás, az kell egy jó merev alváz, menetstabilizátor, kanyarstabilizátor, egy türhető motor, és akkor minden ######a, lehet ralinzi

ideálisabb esetben betenném a motort a hátsó ülés mögé, dehét, nem lehet midnent

Visco-kuplung középső osztóművel és külön lamella sorral.
Kerestem mindenhol, de mivel nem volt elérhető távolságban, így a hagyományos kuplungot újítom ma este fel (már megvettem hozzá mindent) :-((

most élőben is ilyen lennék. ha gondolod,szívesen várlak a kossuth u. 41 szám alatt
Nem akarok rádhajtani :-))
Link to comment
Megosztás:

"mások" szerint lehet,de csak nézz körbe itt.. ez meg az én nézőpontom

de bocsánat hogy kinyilvánítom a véleményem,és nem csak a nyelvem bizonyos testrészek felé összpontosítom,amiben egyébként semmi rossz nincs,de néha nem erre lenne szükség.

de sajnos én egy pofátlan bunkó vagyok,és megszólalok.

Na idefigyelj! Olvaslak már egy ideje, és kezd a tököm telelenni veled. Hidd el, haladunk, ráadásul jó irányba alakulnak a dolgok. Hogy te ezt nem így látod, az nem a mi hibánk. Hogy rajtad kívül mindenki mozgolódik, erről megint nem mi tehetünk. Az meg, hogy nem hangosan, fórumon, mindenki előtt tárgyaltunk meg dolgokat, szerintem érthető.

Ha neked esetleg valami nem tetszik (személyekkel, tettekkel, vagy a tököm tudja mivel), akkor nem muszáj régiótagnak tekinteni magad. Vagy legalább mondd meg, hogy mi bajod! Epét hánytál, és attól rossz a szájízed? Attól még klubtag maradsz, ha nem tartozol egy régióhoz sem. De erre a totálisan negatív hozzáálláshoz itt semmi szükség. És ennek semmi köze a nyelv bizonyos testrészek felé összpontosításához.

Jó koma vagy, de erre itt semmi szükség. Ha csak így tudsz megnyivánulni, akkor írkálj máshova, de ezt a topicot hagyd ki!

Uff, beszéltem! :blush:

aki még 1 rossz szót szól, valagon billentem!

tessék abbahagyni! :D próbáljunk meg a lényegre koncentrálni!!!

Talit kéne szervezzünk vagy mifene, és mindenkire szükség van!

Ezt később olvastam. De teljesen egyetértek a kollégával!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.