Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

asszem ma körmére nézek a photoshopnak és alkotok valamit a májussal kapcsolatban. :blush:

Én örülök, hogy vki megmozdul (nyuszin kívül :-)) Mindenkitől elnézést kérek :-))

(na úgy látom, nem sikerlt szétoffolnom a fórumot, vagy hogyis mongyák

amúgy mostanság eléggé összeszűkült a látóköröm, eléggé közel vagyok a célhoz, ne harizzatok, ha gyakrabban gyövök, izéna ritkábban, szélkerék építés, meg ienek, lelkileg máshol vagok., tavaszra kész kell lennem a házzal)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát a régieknél jóval több mindent néznek, pl. ha opel, akkor spájszerrel nekiesnek az alváznak, ismerik a típushibákat, és nagyon szemét módon mgkeresik a gyenge pontokat. :-((

ugyanazokat a paramétereket ellenőrzik,persze átrohadt padlólemezzel ne akarj átmenni...

egyébként teljesen érthető a dolog

Link to comment
Megosztás:

Nem azt írta megoldódik, hanem hogy mozgolódik...

És az ilyen negatív hozzállású emberek miatt lehet nem lesz, de ha más nem mi ott leszünk...és lesz egy jó hétvégénk.És szerintem még sokan gondolják így.

Nekem már akkor is öröm, ha a mi régiónk és a barátaink eltöltenek ott egy hétévégt, ha te másképp gondolod, az szuverén jogod. Mi lelkesek vagyunk, és mindnet megpróbálunk.

És ezt nem haragból írtam, ez csak a véleményem, meghallgattam a tiédet, elmondtam az enyémet.Bár igazából épp tőled nem vártam ezt, hanem inkább támogatást...mint régiótag ez kicsit talán kötelességed is.

Link to comment
Megosztás:

olyan gyorsan gépeltem, hogy egy Z-t kihagytam. sorry. :blush:

és ne "marakodjatok"! irgum-burgum.

Nyuszi! kérdezz rá az ajánlatra lécci. hogy ha küldték, hova küldték stb.

ui: a telefon váltás miatt a mail-em vagy a mackosajt@opelklub.hu vagy a lacisajt@msn.com lécci ezeken kommunikáljunk ezut! köcce.

Link to comment
Megosztás:

Az egység megvan, legalábbis mások véleményéből ez derül ki...de ha nem jól látom majd szólnak.

"mások" szerint lehet,de csak nézz körbe itt.. ez meg az én nézőpontom

de bocsánat hogy kinyilvánítom a véleményem,és nem csak a nyelvem bizonyos testrészek felé összpontosítom,amiben egyébként semmi rossz nincs,de néha nem erre lenne szükség.

de sajnos én egy pofátlan bunkó vagyok,és megszólalok.

Link to comment
Megosztás:

az a baj Tamás, hogy ilyenekkel romboljuk a csapatmorált. és ez nem jó!

témaváltás!

Tegnap megszakértettem a haver vectráját.

nos, a generátor és a szíjfeszítő csapágyai kukásak. ezeket holnap kiszerelem, aztán másnap mennek be az újak.

előző tulajokat megkereste, igazolva vagyon, hogy vezérlés, és olajcs. nem szükségeltetik, bár mondjuk a látottak is alátámasztják.

1 izzót cseréltünk, mert ki volt égve. Ma ellenőrzi a keréknyomásokat, aztán ha kell, egy állítást még kap a kocsi.

A rádió szerintem kuka, de van ismerőse, aki talán meg tudja csinálni (a nyomógombok beakadnak... a kódot se tudtam beadni velük... túlszaladt mindig), az elektromos antenna pici olajozásra vagy zsírzásra szorul, mert néha nehézkes.

a mocitető nyitó csak kiugrott a helyéről, mert állítani kéne a bowdenen.. túl laza már... szegénykém még a gyári helyén áll. 14 éve nem volt megmozdítva a csavar, amivel lehet állítani... nehéz lesz megmozdítani.

szal holnap szerelés... este meg meló... 6 éjjel... ááá

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.